STORK Müzikli Tuvalet- Farklı Çalışma Prensipli ve Doğru Motivasyonlu- UNNADO'da ...

04/04/2011 07:00:00

Çocuk, tuvaletini yaptığında sıvı ile kısa devre meydana getirerek sifon sesi çıkaran, çocuk müzikli tuvaletin üzerinden kalktığında eğer çişini yaparak kısa devre meydana getirdi ise çeşitli müziklerle ödüllendirme yaparak tuvalet alışkanlığını kazanması ve çocuğun tuvalet ihtiyacını karşılaması için müzikli tuvalet kullanma isteği uyandıran STORK Müzikli Tuvalet Unnado'da .

Ayrıca çocuk; müzikli tuvalet ile tuvalet alışkanlığı kazanıp; normal tuvaleti kullanmaya başladığında yükseltici basamağı kullanarak tuvalete erişimini kolaylaştırabilmekte; klozet adaptörünü kullanarak tuvalete daha rahat oturmasını sağlayabilmektedir. Yükseltici basamak ayrıca çocuğun lavaboya rahat erişimini sağlamasına yardımcı basamak olarak kullanılabilmektedir.

Ynt: STORK Müzikli Tuvalet- Farklı Çalışma Prensipli ve Doğru Motivasyonlu- UNNADO'da ...

04/04/2011 07:40:00

baktım sabah pahalı gelmişti baya fonksiyonelmiş ama

siz kullandınızmı

Ynt: STORK Müzikli Tuvalet- Farklı Çalışma Prensipli ve Doğru Motivasyonlu- UNNADO'da ...

04/04/2011 07:43:00

aslında fiyatı çokuygun avm nin birinde 80 e sormuştum

Ynt: STORK Müzikli Tuvalet- Farklı Çalışma Prensipli ve Doğru Motivasyonlu- UNNADO'da ...

04/04/2011 07:52:00

Müzikli tuvaletler çocuk oturduğu anda müzikler ve sifon sesleri çalmaya başladığı için çocuğun tuvaleti kullanması için istek yaratmaz. STORK Müzikli tuvalet ise çocuk tuvaletini yaptığı anda -
yani sıvı ile aktive olur ve elektronik müzik kutusunu çalıştırarak  sifon sesi ile çocuğu ödüllendirir. Bu aşama olmadan çocuk müzikli tuvaletten kalkar ise, herhangi bir ses, müzik devreye girmez. Ancak kısa devre meydana geldikten sonra çocuğun müzikli tuvaletin üzerinden kalkması ile ikinci devre harekete geçerek ödüllendirici müzikler çalar. Böylece çocuk bunu oyun haline getiremez.

Tuvalet eğitim süreci için yardımcı bir ürün...  Ben basamağını da oğlumda 5,5 yaşına kadar kullandım.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...