AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:38:00


ANKARA... İSTANBUL... ADANA OPTİMUM AVM yönetimi kendilerine ait alanlara afiş asacak ve mağazaları da vitrinlerine asmak için yönlendirecek. Afişlerimiz şu an baskıda, yaklaşık 5 gün içinde optimum yönetimine teslim etmeyi umuyoruz.

 
 
Bu afişlerin baskı maliyetlerini www.bagdattatlicisi.com ve www.avmplus.net üstlendi..

İletişim bilgileri şu şekilde:
Bağdat tatlıcısı facebook adresi buraya duvara teşekkür edebilirsiniz
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003470393263&sk=wall

Twitter'da kullanıcı adı BagdatTatlicisi (ancak henüz aktive olmamış)

Şirket sahibinin bireysel mail adresi: hgucenmez@gmail.com

Avmplus dergisi için avmdergi@gmail.com

Lütfen mümkün olduğunca çok kişiden teşekkür bekliyorum.

Şu bilgiyi de paylaşayım: optimum avm afiş altındaki destek verenler kısmını istemedi, en başında finansmanı üstlenen firmalara böyle asılacağı söylendiği halde bunu problem etmeyerek maddi yardıma devam ettiler... Lütfen bu bilgiyi gözardı etmeyelim.

Destek verenlerin onore edilmesi çok önemli, bu doğrultuda mümkün olursa KRALın stüdyosuna bir tepsi tatlı (Bağdat tatlıcısından) göndererek verdikleri destekten söz ettirebilirsek çok güzel bir teşekkür olur.

Ayrıca OPTİMUM AVM yönetimine de hassasiyetleri için teşekkür maili yazmamız gerekecek. (iletişim bilgisini alır almaz buraya yazarım)
 
2. AŞAMA:
 
Ankara, İstanbul, Adana'daki arkadaşlarım afiş asıldıktan sonra mağazalara afiş astırma "baskısı"..yani asanlara duyarlılığı için teşekkür edip süreyi uzatmalarını, asmayanların da asmaya ikna olmasını sağlamak.

3. AŞAMA: (ki şu an itibarıyla başlamıştır bu aşama)

İl il avm yönetimleriyle temasa geçip afiş örneğimizi göndermek ve Optimum'un bu konuda öncülük yaptığını bildirmek.. (afiş örneğini herkese açık bir albümle koyacağım, jpg formatında gelmesini bekliyorum)

Bunun için avm yönetimlerinin iletişim bilgilerini bulacak gönüllüler ve daha sonra temasa geçecek ekipler lazım..
Ankara AVMlerinin büyük çoğunluğuna ait bilgiler bende var, güncelliklerinin kontrol edilip yenilerin eklenmesi gerek ve bu aşamanın uzantısı olarak avm yöneticileri birliğiyle temasa geçip yurt genelindeki tüm avmlere girmek üzerine çalışmamız gerekecek.

AVMlere gönderilecek maillerin metnini oluşturmak için Optimum'la olan yazışmaları ekleyeceğim.

Bu son aşamada ayrıca; hastane, eczane vs. ortak ve halkın dikkatini çekecek yerler belirlenerek yeni afiş asılabilecek noktalar bulmak gerekiyor. Reklamlar başlığında Pasifloren arkadaşımız kreşleri önermişti, ki bana göre son derece mantıklı bir adrestir. Bunun gibi önerilerinizi ve bir an önce ekiplerin oluşmasını bekliyorum.
Ekipler için önerim şu şekilde: her ilden birer sorumlu, arkadaşların göndereceği AVM iletişim bilgilerini liste olarak tutsun, tek bir liste tek bir sorumlu olsun, o sorumlu AVM sayısına göre bir kişiye atıyorum 15 AVM maili düşecek şekilde görev dağıtsın. Bu bir öneridir, başka şekilde de organize edilebilir.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:47:00

Belediyelerde tanıdıkları olanlarda iş görür , belediyelerin kendi kullandıkları Billboardlar var oralarda afiş astırmalarını sağlasak çok iyi olur. Aklıma Ataşehir ve Kadıköy Belediyesi geliyor, tanıdığım yok ama temasa geçmeye çalışacağım, eğer tanıdığı olan varsa daha süper olur tabii.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:50:00

Bende gaziosmanpaşa ve eyüp belediyesine el atayım.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:50:00

her iki yerede teşekkür mailimi gitti iyi ki varlar:)

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:53:00

belirli bir kalıptamı teşekkür edilecek yoksa doğaçlama herkes içinden geldiği gibi mi yazsın bişiler

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:54:00

teşekkürleri doğaçlama yapalım derim..başvuruları standart

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:55:00

Bence farklı farklı olsun aynı şeyleri görmeler hoş olmaz.Bağdata arkadaşlık gönderdim duvarına teşekkürünü yazalım ki herkes görsün haberi olmayanlar olabilir.Avm'ye mail attım bende

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 05:58:00

ellerine sağlık bigecim,ben nacizane pendik belediyesinede mail atalımmı derim bel.başkanı bir doktor duyarlı yaklaşabilir.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 06:00:00

Bige bize afişin görselini vermen mümkün mü? yani belediyelere başvururken afişi gösteririz neyi asacaklarını biliriler bide bunu Optimum avm.lerde asacak vs. diye bilgi veririz.

yoksa billboardlar için ayrıca mı yaptırmak gerekir eğer belediyeler kabul ederse?

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 06:01:00

tamam o zaman doğaçlama teşekkürlerimizi yazıyoruz

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 06:02:00

maillerimi yolladım


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...