AVM Afiş çalışması

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 11:55:00

Şule

OPTIMUM AVM (istanbul-ankara-adana) tüm avmlerinde bu işin öncülüğünü üstlendi zaten

minasera ve a-city avmler de onları izledi (ankara)

ankara ve istanbul avmlerinin tamamı konuya dair bilgilendirildi ancak kolayca ve çabuk kabul etmeleri için "kendi içimizden geldiği gibi" hepsine mail bombardımanında bulunmamız gerekiyor (ankara avmlerinin listesi grup içinde var) optimum,acity ve minasera'nın afiş astığını duyurararak gönlünüzce birer mail atın, sizi de bu liste içinde görmek istiyoruz minvalinde

tabii sonra misal X avm de katıldığında, optimum,acity,minasera ve X avmler... şeklinde ifadeyi değiştirmek gerekecek

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 12:56:00

tamam peki diğer avmler için bişeyler yapabilirmiyim:)

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 12:57:00

yani şöle diyim paladdium akbatı ve ankarada ki ankamall de mağazalarımız var.orada ki yetkililere rahat ulaşabilirim.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 12:59:00

kimi ikna edersen başımızın üstüne ;)) afişler basılıyor, kabul edenlerden kargo bilgileri artı istedikleri adet bilgisini bana iletirsen kargolarız

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 21:09:00

Asyaberrak, akbatiya ulasamazsan ben de irtibata gecebilirim. Ayrica bu afisi kucultup emailing yapabiliriz. Mesela ben calistigim sirkette herkese yollayabilirim. Ablamin islettigi oyun okuluna afisi astirtabilirim. Pazartesi liste yapip tekrar yollarim ulasabildigim yerleri.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 21:12:00

ankara 365 avm (avmnin ismi bu, toplu kabul yok) de afişleri asacak

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/24/2012 23:05:00

Hafta içinde Antalyada ki avmlerle görüşebilirim ben.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 12:44:00

 

GAMZE AKBAŞ’A DESTEK


Gamze’nin Kızkardeşleri (Nurturia Anneleri) olarak adları duyulan bizler, ikinci kez kan kanserine yakalanan arkadaşımız Gamze Akbaş’a destek olmak amacıyla seslerini duyurmaya başladığımız ve gün geçtikçe desteğin arttığı “kök hücre nakli” konusuna alışveriş merkezlerinin çok önemli bir katkısı olabilir..

Birer yaşam alanı olarak gösterilen ve kendilerini böyle ifade etmeye başlayan AVM’lerdeki mağazalara asılacak afişlerle konuya duyarlılık ve destek sağlanabilir. Gamzemizin evladı Atakan tarafından görülme olasılığına ve bu bağış kampanyası sadece Gamzemize değil tüm ilik bekleyen hastalara yönelik olmasına istinaden afişlerimizde Gamzemizin yüzünü kullanmamaktayız (A3 formatında basılan afişlerimizin örneği ektedir).

AVMPLUS’ın fikriyle doğan bu çalışmaya farklı illerde AVM’ler hayata geçiren Rönesans Holding’in AVM markası Optimum Outletler öncülük etmiş ve Ankara a-city AVM ile Ankara Minasera AVM bu duyarlılığa ortak olmuştur.

Yazılı ve görsel basında önemli bir yer bulan kampanyaya bir destek de

AVM’lerden neden olmasın?..


Başta Okan Bayülgen’in desteği olmak üzere yazılı ve görsel basında yüzlerce haber yayımlandı. Ve Okan Bayülgen programlarında Akbaş’la ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyor.

Beşiktaş-Gençlerbirliği maçına Beşiktaşlı futbolcular konuya dikkat çeken pankartla sahaya çıktı. Benzer çalışmalar diğer takımlarla da yapılacak.

Ünlü sanatçıların önemli bir bölümü konuyu twitter hesaplarından takip etmekte ve desteklemekte.

Behzat Ç, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Çocuklar Duymasın dizilerinde senaryolarda; konuya dikkat çeken (kök hücre nakli ve kan vermenin önemi) değişiklikler yapılıyor.

Akşam ve Vatan gazetesinden bazı gazeteci ve köşe yazarları kampanyayı daha etkin hale getirmek ve sahiplenmek için çalışmalar yürütüyor.

Yürütülen destek çalışmalarına katkıda bulunmak için, Türkiye genelindeki AVM’lerdeki mağazalara asılacak 10.000 afişle milyonlarca insana ulaşılabilir ve çok büyük bir destek sağlanabilir.

İlerleyen tarihlerde, konuya duyarlılık gösteren ve destek veren sanatçı, haberci ve markalara “Yaşama Destek Verenler” adıyla simgesel teşekkür belgesi vermeyi planlamaktayız.

Afişler ve teşekkür belgelerinin baskı maliyetleri Bağ’datlı markası tarafından sağlanacaktır.

Konuyla ilgili olumlu-olumsuz cevabınızı beklemekteyiz.


Teşekkürler, iyi çalışmalar

Gamze’nin Kızkardeşleri

Ekbilgi için: www.gamzeakbas.blogspot.com

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 12:46:00

Ankara ve İstanbul AVM'leri dışındakilere maillenecek metin...

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 12:47:00

çok güzel bir yazı oldu bence...


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...