AVM Afiş çalışması

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 13:35:00

Yazi cok guzel. Fakat "kizkardesleri" kismi yerine kardesleri dense daha iyi olmaz mi?


Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 13:44:00

pankartlarda kızkardeşleri kullandığımız için öyle yazdım ama dediğin şeyi düşünerek :)))

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 14:01:00

..

yaptıklarınızı hayretler içerisinde ve gururla takip ediyorum. süpersiniz.

size sadece küçük çok küçük destekler verebiliyorum. işe yaramasını ümit ederek.

yaşadığım yerdeki iki alışveriş merkezine mail attım.

bunun dışında bi önerim var. o kadar büyük düşünüyorsunuz ve ilerliyorsunuz ki eğer yapılmış konuşulmuşsa kusura bakmayın çok kısıtlı takip edebiliyorum.

avm lerde ki afişlere ek olarak sinema salonları ile görüşülse ve sinema biletleriyle birlikte küçük el ilanları verilse. özellikle ankara istanbul dışındakilere nasıl donör olunur çok kısaca ve açık şekilde anlatılsa tabi gamze hakkında küçük bi bilgi ve internet adresleri.

çok daha geniş bi kesime ulaşılır. hatta kağıdın dibine not yazılsa lütfen çöpe atmayın diye ve biletlerin alındığı nokta da kutular olsa okunup oraya atılsa maliyette azalır.

bir de kısa film hazırlansa ve filmin başında gösterilse. yapılabilir mi diye sormuyorum bile biliyorum ki yaparsınız :)

sevgiyle enerjileriniz hiç tükenmesin.

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/25/2012 14:04:00

bu afişten a4 boyutunda renkli çıktı alıp arabalarımıza da asabiliriz

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/28/2012 05:18:00

İzmir, Balçova Selway outlet AVM ile görüştüm. Afişleri uygun yerlere asmaya hazırlar :)
yeter ki ellerine ulaştıralım...

Astıklarında resimlerini de çekeceğim..

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/28/2012 09:14:00

asılacak olan afişi buraya da koyabılırmısınız

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/28/2012 09:36:00

afişimiz bu, yalnız bunun baskısı için herhangi bir masrafa girmelerine gerek yok, afiş asmak isteyen yerlerden basım işi bittiğinde sayı ve kargo bilgileri isteyip göndereceğiz

Ynt: AVM Afiş çalışması

02/29/2012 04:36:00

İstanbul Süreyyapaşa AVM Zeynep Hanım bu sabah itibari ile mail atmış. Afişimizi baskılı şekilde istiyor ya da yüksek çözünürüklüklü formatını mail ortamıyla bana atıp bastırıp panomuza göre ayarlayayım dedi.Güzel haber:)

Ynt: AVM Afiş çalışması

03/01/2012 06:29:00

izmir için metni bulamadım tüm yazşımaları da okudum ama...varsa bana mail atar mısınız? ya da izmir'de Ege parkta çalışan arkadaşımıza bu metin gitti mi?
balçocada yanyana 3-4 tane var. oralara ulaşmaya çalışayım gönderilecek metinle...

Ynt: AVM Afiş çalışması

03/01/2012 06:31:00

GAMZE AKBAŞ’A DESTEK Gamze’nin Kızkardeşleri (Nurturia Anneleri) olarak adları duyulan bizler, ikinci kez kan kanserine yakalanan arkadaşımız Gamze Akbaş’a destek olmak amacıyla seslerini duyurmaya başladığımız ve gün geçtikçe desteğin arttığı “kök hücre nakli” konusuna alışveriş merkezlerinin çok önemli bir katkısı olabilir.. Birer yaşam alanı olarak gösterilen ve kendilerini böyle ifade etmeye başlayan AVM’lerdeki mağazalara asılacak afişlerle konuya duyarlılık ve destek sağlanabilir. Gamzemizin evladı Atakan tarafından görülme olasılığına ve bu bağış kampanyası sadece Gamzemize değil tüm ilik bekleyen hastalara yönelik olmasına istinaden afişlerimizde Gamzemizin yüzünü kullanmamaktayız (A3 formatında basılan afişlerimizin örneği ektedir). AVMPLUS’ın fikriyle doğan bu çalışmaya farklı illerde AVM’ler hayata geçiren Rönesans Holding’in AVM markası Optimum Outletler öncülük etmiş ve Ankara a-city AVM, Ankara Minasera AVM ile Ankara 365 AVM bu duyarlılığa ortak olmuştur. Yazılı ve görsel basında önemli bir yer bulan kampanyaya bir destek de AVM’lerden neden olmasın?.. Başta Okan Bayülgen’in desteği olmak üzere yazılı ve görsel basında yüzlerce haber yayımlandı. Ve Okan Bayülgen programlarında Akbaş’la ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyor. Beşiktaş-Gençlerbirliği maçına Beşiktaşlı futbolcular konuya dikkat çeken pankartla sahaya çıktı. Benzer çalışmalar diğer takımlarla da yapılacak. Ünlü sanatçıların önemli bir bölümü konuyu twitter hesaplarından takip etmekte ve desteklemekte. Behzat Ç, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Çocuklar Duymasın dizilerinde senaryolarda; konuya dikkat çeken (kök hücre nakli ve kan vermenin önemi) değişiklikler yapılıyor. Akşam ve Vatan gazetesinden bazı gazeteci ve köşe yazarları kampanyayı daha etkin hale getirmek ve sahiplenmek için çalışmalar yürütüyor. Yürütülen destek çalışmalarına katkıda bulunmak için, Türkiye genelindeki AVM’lerdeki mağazalara asılacak 10.000 afişle milyonlarca insana ulaşılabilir ve çok büyük bir destek sağlanabilir. İlerleyen tarihlerde, konuya duyarlılık gösteren ve destek veren sanatçı, haberci ve markalara “Yaşama Destek Verenler” adıyla simgesel teşekkür belgesi vermeyi planlamaktayız. Afişler ve teşekkür belgelerinin baskı maliyetleri Bağ’datlı markası tarafından sağlanacaktır. Konuyla ilgili olumlu-olumsuz cevabınızı beklemekteyiz. Teşekkürler, iyi çalışmalar Gamze’nin Kızkardeşleri Ekbilgi için: www.gamzeakbas.blogspot.com


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...