Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/12/2012 12:24:00

en son tobb etu acil doktoru cok kritik bir teshiste bulunmustu. hala goz bebegimdir. 

kritik derken, sukur ciddi bir durum degildi, ama mudahale cok yerindeydi.
kucuk kizimda kusma ve ishal vardi, su icse cikariyordu, cok halsiz durumdaydi. 
ve o gunlerde bir salgin vardi sanirim, her doktora goturene de serum baglaniyordu hemen.
ama bu doktor serum baglamak yerine zor olani tercih etti, mide bulantisini bastirip yemek yemesini saglayacak bir ilac verdi, biraz bekleyeceksiniz, sonrasinda hastaneden diyet menusu alacaksiniz, bu menudekileri yiyebilecek mi sonrasinda cikaracak mi bakalim, ona gore hareket edelim, dedi. ve yaptigi ise yaradi. serum baglanmadi.

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/12/2012 16:43:00

Gazi acilden bende memnunum ama orası büyük olduğu için aklıma hep enfeksiyon geliyor yoksa çok ilgililer. Ayrıca doktorumuz oranın hocası yani öğrencılerının tanısı da örtüşüyor gerektıınde mudehalesı de rahat olur

Ama mesa da aklımda güven hastanesi de

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/13/2012 14:51:00

fatih ünv.ne gidiyoruz biz de acil de güzel ilgileniyorlar ..gaziye bir kere gittik çok kalabalıktı tercih etmiyorum o yüzden..

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/20/2012 05:27:00

Yenimahalle Devlet Hastanesinde Zekiye Baydar var. Ben onunla tanıştıktan sonra başka doktorada gitsem mutlaka ertesi gün mesai saatinde ona götürür kullandığımız ilaçları teyit ettiririrm.

Çocuklarımı, şimdiye kadar yaşadıkları rahatsızlıkları hatırlayıp(bilgisayara bakmadan) tedaviyi ona göre yapıyor. Hastasını unutmuyor. Yada bizi unutmuyor :)

Yenimahalle Devlet Hastanesinin acilide pazar günü hariç her gün gece 22.00ye kadar var. Arar sorarım Nilgün yada Zekiye Hanım varsa gider muyaeneyi orda yaptırırım.

Ahmet isminde lanet bir doktor var ona asla gitmem. Tavsiyede etmem.

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/20/2012 06:14:00

bizde simdiye dek Güven in aciline götürdük oğlumu.ama SKG yla anlaşması bitmiş:(

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/22/2012 10:49:00

bizde acil durumlarda Güven hastanesine gidiyoruz..memnunum..

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/22/2012 10:54:00

yaprakcım acilde sgk bile olmasa ücretsiz bakma zorunluluğu var.. aksi takdirde şikayet ettiğinde ağır para cezası ve poliklinik kapatma cezası alıyorlar

güvenin çocuk acili düşme, yüksek ateş ve şimdi unuttuğum 2 durum daha acile girer gibi bir kaçak güreş yöntemi bulmuştu vaktiyle ama net hatırlamıyorum

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

11/22/2012 11:00:00

öyle mi Bige?bilmiyordum bak iyi oldu bu

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

01/04/2013 07:28:00

Biz plastik cerrah gerektiren acil bir durumda Medicanaya gittik, çocuk acilleri yokmuş. Fatih Ünv.'e gittik (Beşevler), plastik cerrahları yoktu. Gazi Ünv.'e gittik, doktor abileri kızımın dikişini güzelce attılar. Zaman kaybettiğimizle kalmış olduk. Bundan sonra tercih edeceğim yer, haliyle Gazi Ünv.

Ynt: Acilde hangi hastaneyi tercih ediyorsunuz

01/04/2013 12:13:00

ben kizim dogduktan 1 gun sonra uyandiramadigim icin kendi drmu aramistim kan sekeri dusmus olabilir hemen acile gotur dedi.gaziye gittim cok kalabalikti tam kapinin onunde adamlar kavga cikarmazmi zaten iki buklum aci cekiyorum iceri girince asistanlar bu cok kucuk nasil hastaneden taburcu ettiler demezmi?soktayim ne yani dogum yapinca 5 gun misafirmi edeceklerdi dedim?neyse bi taneside agzindan menenjit supheli hasta var falan diye agzinda geveleyince nasil kactigimi bilemedim :) tedirgin ettiler beni yani.bende dogum yaptigim hast.aciline goturdum bizimki iceri girince gozlerini aciverdi cok gulduk :)) diyecegim o ki kalabalik asistan vs.tedirgin etmezse unv.hast.fayda var paraniz varsa tobb ve guvende acil cocuk uzmani var diye biliyorum bende..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...