MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/21/2012 08:03:00

Günaydınlaaar,


kızlar çok teşekkür ederim, bende derin bir nefes aldım rahatladım. :) hiç birimizin bebişine birşey olmasın, hiç bir bebişe birşey olmasın :( Ah hastanede mahfoldum geldim zaten :( 

Özlemimmm, senin için secret' ın Allahını yaparız yaaaaaaaa, ayıp ediyosun. Bak gör o sınav nası güzel geçecekkk, sınavdan çıkınca oh bee, harika bir sınavdı diceksinn ;)

-

anam çat kapı misafir geldi kaçtım ben :((

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/21/2012 11:43:00

Merhaba kızlar

herkes iyidir umarım. Bir bakıp kaçayım dedim ama takıldım kaldım :)
Banucumm çok üzüldüm kolyen için belki çıkar bi yerlerden çıkmazsa da yaptırırsınız yenisini üzme sen tatlı canını... Güldürdün beni ya bakımsızlık bu kadar mı güzel anlatılır :)))
Özlemim sınav için sana bol boll dua edeceğiz. İnş. hayırlısıyla çok güzel geçecek sınavın. 
Aycimm çok şükür Masal'ım da iyiymiş rahatladım valla bende :) çat kapı misafir mi gelir yahuu insan bi haber verir :)
Hilalcim senin eşine de başarılar diliyorum. 
Neşemm paşamın sıkıntısı dişlerdendir kesin. Çok daha fazla huysuz oluyorlar diş döneminde maalesef. 

Öpüyorum hepinizi.

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/21/2012 13:20:00

Merhaba arkadaşlar. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim çook :)

Ne güzel Ankara buluşmasına çok imrendim açıkçası. Hava güzel olsaydı gelirdim hızlı trenle :)

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/21/2012 13:22:00

Hasta olan bebeklerimize geçmiş olsun. Hepsi kolayca çıkarsın dişlerini ins..

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/21/2012 21:22:00

Herkese iyi geceleeeer..bebislerimiz ve bizim icin deliksiz cok rahat bir uyku olur umarim :)

Koskocaman opucukleer :)

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/22/2012 04:29:00

Günaydın..

Hay ben bu dogalgazdaki akıllı sistemin aklinaaaaa... Sabah sabah delirdim yaa. Bırak kardesim ben kullanayım sen faturamı gönder Yada daha sağlıklı yap bu sistemi. Eyy Ankara bir tek suyuna ve doğalgazına sovuyorum her daim.!!!!!!

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/22/2012 05:53:00

Neşecik ne oldu?  Doğlazgaz mı kesiliyor canım bu soğukta :((

Günaydın hepinize, bakın aşağıdakini oku biraz gülersin belki :))))

Matematik sınav sorusu / gerçektir. 
Lütfen sonuna kadar okuyun.

Soru, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinin İşletme Matematiği kitabından gerçek bir alıntıdır.
Hiç dokunulmadan ve yorumsuz şekliyle verilmiştir:

Kitap Adı: İşletme Matematiği
Yazar: Prof. Dr. Müh. Yılmaz Tulunay

Sayfa: 173

Soru :
Amerika'ya lisansüstü çalışmalar yapmak üzere giden Mehmet, iki kız arkadaş edinmiştir. Bunlar Mary ve Nancy'dir. Mehmet'e göre;

a-) Mary olgun bir kızdır ve klasiklerden zevk almaktadır. Böyle bir yerde onunla 3 saat birlikte olmak 12 dolara mal olmaktadır. Diğer taraftan Nancy daha çok popüler eğlenceleri yeğlemektedir. Onunla böyle bir yerde 3 saat birlikte olmanın maliyeti de 8 dolardır.


b-) Mehmet'in bütçesi gönül işlerine ancak ayda 48 dolar ayırmasına olanak vermektedir.
Ayrıca, derslerinin ve çalışma koşullarının ağır oluşundan dolayı, kız arkadaşlarına en fazla ayda 18 saatlik süre ve 40.000 kalorilik enerji ayırabilmektedir.


c-) Mary ile her buluşmasında 5.000 kalori enerji harcayan Mehmet, Nancy için bunun iki katını harcamaktadır. Eğer Mehmet'in Mary ile buluşmaktan beklediği mutluluğu 6 birim ve Nancy ile buluşmaktan beklediği mutluluğun da 5 birim olduğunu biliyorsak, mutluluğunu maksimize etmek isteyen Mehmet'in sosyal yaşamını nasıl planlaması gerekecektir?


Grafik ve cebirsel yoldan bulunuz.

*****

BİR ÖĞRENCİNİN CEVABI:

Sayın Hocam, Bu Mehmet şerefsizi buradan Amerika'ya lisans üstü çalışma yapmaya gitti de herifin s...nin derdi bize mi düştü? Biz burada tahsili bırakıp karıya, kıza dalsak bizi de böyle ballandıra ballandıra kitaplara yazar mısın? Neyse geçelim sorduğunuz sorunun cevabına;

a-) Bi kere bu Mehmet ibnesinde iki hatuna ayrı ayrı zaman harcayacak got de, para da yok, sıkarrrr... Ayrıca dünya piyasalarında saati 100 dolardan açılıp minimum 50 dolara kadar düşen tarifeler göz önüne alındığında, 3 saati 12 dolarlık ya da 3 saati 8 dolarlık karılardan hayır gelmez. Muhtemelen Mary 68, Nancy 79 yaşındadır ve ikisinin de bu güne kadar yattıklarının haddi hesabı yoktur. Bu durumda Mehmet'in hem vakit darlığı, hem kadınların hali, hem de para yokluğu sebepleriyle bu iki orospuyla grup seksi yapması gerekir.
b) Mehmet'in bütçesi (bu gönül işi tabirini ben anlamadım)sevişmek için ayda 48 dolara yetiyorsa zaten bu orospu çocuğunun mastürbasyon yapması daha uygun olur. Böylelikle iki ay para biriktirip bu çuvalların yerine doğru dürüst bir karıya zıplar ve ayırdığı 40.000 kaloriyi hakkıyla harcar.
Ama siz bu cevabı kabul etmeyeceğiniz için şöyle cevap verelim; Mehmet'in bütçesi 48 dolara yettiği için ancak grup seks yapılacağından pazarlıkla miktar iskontosu alınır ve bütçe rahatlatılır.Böylelikle ayda ayırdığı saati 3 saate bölersek 6 kez yapmış olur ve her sevişmede 40.000/6= 6700 (yaklaşık) kalori harcar. Bu hayvan bir seferde kesintisiz 3 saat zıplayabiliyorsa zaten Amerika'da kalması ve buralara dönmemesi hepimiz için hayırlı olur.
c-) Mehmet Mary ile her buluşmasında 5.000 kalori harcıyorsa yukarıdaki hesaba göre Nancy'ye sadece 6.700 - 5.000 = 1.700 kalori kalır ki bu da Nancy gibi falafoş bir motoru sadece gıdıklar. Bu durumda birinden 6, diğerinden 5 birim zevk alan Mehmet'in Mutluluğunu maksimize etmesi için kendisini de birilerine d..dürmesi gerekir.
Sonuç olarak bu işe alışan Mehmet'in bundan sonraki sosyal yaşantısını kaşarlı bir ibne olarak planlaması gerekir. Bu sayede ayda 48 dolar tasarruf sağladığı gibi üste para da kazanarak bütçeyi de düzeltir.

Saygılarımla arz ederim.

NOT :
Sınıfta bir tek bu çocuk geçmiştir.!!!

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/22/2012 05:55:00

Seviyorum hepinizi :))  biraz müstehcen ama çok güzel, keyiflenin diye yazdım...

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/22/2012 07:51:00

ahahahaha :))) Ay Banuşum süpermiş valla çok güldüm. Var böyle dengesiz sorular soran hocalar ama :) birkaçına denk geldik bizde ama hatırlayamıyrum şimdi, onlar bu kadar da değildi ama :)) acaba hoca kendi yaşadıklarını mı hesaplatmak istemiş ki :P Çaktırmadan.. :))


Kocaman günaydın kızlar bu arada ;)

Neşemmmmm, Ankara' da sistem farklımış dimi, çok saçma.. önce öde sonra kullan. Var mı böyle mantık. kullandığın kadarını ödet işte kardeşim. 
Hadi gelin siz Manisa' ya. hihi :)) 

Neclacım solunum testin iyi çıkmadıysa onun peşini bırakma sakın, çok gevşek davrandım zamanında ben sonu astıma kadar gitti. Aman diyim... 

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/23/2012 09:36:00

Selam millet.. Oyle bir bakayım dedim ama kimsecikler yok sanırım.. Benim aynen devam. Dorukla tüm gun hasır nesir.. Aksama misafir gelecekti karı - koca hastayiz bebeğe geçmesin sonra geliriz demişler. O yüzden iptal oldu. Bütün gun miskinlesirim artık :/ hafta sonu baya yogun alışveriş islerim falan var doruk icin. Neyse gelen olursa görüşürüz. Öpüyorum ve herkese şimdiden iyi hafta sonları diliyorum.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...