MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 05:36:00

Gunaydiinnn.. Banus hangi doruğun disi çıktı ki ?? Aycimm kiyamam sana.. Uyumayan cocuk cidden cildirtiyor insanı. Cok iyi anlıyorum seni malum bizimde uyku sorunumuz var :)) banu o yazma ısı cidden ise yariyor bir aralar bense yapardım oyle bunaldigim zamanlarda :) ama artık onun icin bile fırsat bulmak dert :)) bak tam oğlanı uyutayım dedim yatırdım ayağıma bir yandan gözlerini kapadı biryandan patir patir altını doldurdu :)) simdi dokunamiyorum uyanmasın diye.. Kakası yapışacak poposuna :)) zaten fazla sürmüyor uykusu

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:00:00

Günaydın Neşecik :))) Zamanlaması harika Doruk paşamızın :)  Pınar'ın oğlu Doruk varya o diş çıkartacakmış. Ona hayırlı olsun dedim :)


Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:03:00

Aaaa Neşe yaaa karıştırdık iyice :))) Sanırım Pınar senin oğluşun için dedi :) Bende Pınar'ın oğlu sandım :)) Pınar'ın oğlu Emir yahu ve 5 yaşında yavrucak:))) 

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:06:00

Günaydın :)))

Pınar'ın oğlu Doruk değil ki Emir, hem de kocaman 5 yasında delikanlı ;) hatlar karışmış anlaşılan, ya da Pınar'ın içine doğdu, Doruk diş çıkaracak yakında :)

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:07:00

Evet evet Özlemim hatlar karıştı :)))) ben karıştırdım. Sanırım Pınar'da Duru'nun dişi diyecekti Doruk yazdı :)))) Nasılsın bakıyım boncuk gözlü Özde'nin boncuk gözlü tatlı annesiiiii :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:11:00

Ah canım benim, iyiyim çok şükür, hani derler ya ''yuvarlanıp gidiyoruz işte'' :)) bugün iş yapıcam inşallah, temizlik, yazlık kışlık ayrımı falan, hala darmadağınık duruyor herşey, bu sınav iyice dağıttı beni :/ sen nasılsın, Duru prensesim ne alemde, alıştı mı dişine ;))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:15:00

Amaninnnn Özlemim tek mi yapacaksın bu işleri? Yorucu oluyor baya. Allah yardımcın olsun.

Bizde de durumlar aynı yuvarlanıp gidiyoruz işte :)) İyi diyelim iyi olalım da denilebilir. Durucuk iyi bazen mızmızlanıyor dişleri sıkıntı veriyor sanırım. Ben doktorundan jel istedim ama bana calpol ver ağrısı sıkıntısı olursa dedi. Sen ne yapıyorsun Özlemcim, jel kötü birşey mi? Rahatlatıyor diye biliyorum, calpol vermedim ben.

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:24:00

Doktor versi bize jel ama ben hep unutuyorum sürmeyi. Dolapta duruyor aklıma gelirse iste ayda yılda bir.. Aman bizim oğlanın dis falab çıkartacağı yok :)) bütün mizmizlanmallk keyfi gibi.. Sıkıntısı olan cocuk kucağıma alincada susmaz herhalde.. Şımarık benim oğlum :)) bak uyandı bile gideyim de totosunu temizliyeyim :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:32:00

Ben de sürmüştüm bir iki sefer, ama calpol verdim huysuzlandığı ve hafif ateşlediği dönemde, çok huzursuz olursa ver, o kadar da çekinme ilaç vermekten, yani ayda yılda bir ağrı kesici vermekten bişey olmaz, tabi leblebi gibi ilaç almak değil kastettiğim :))

Neşe temizleyince bir de ısırırmısın o totoyu lütfen ;)

Bu arada annem gelecek birazdan, bu saat oldu elimi birşeye sürmedim, dediğin gibi yalnız zor Banucum, Neşem senin de Allah yardımcın olsun ne diyelim...

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 06:35:00

Tamam Özlemcim çok sağol :) Ah ahh anneler olmasalardı ne yapardık tahmin bile edemiyorum... İnşallah bizde çocuklarımızın yanında oluruz uzun seneler. (sağlıkla tabiki )

Neşecim benim için de ısır lüttfeeennnn....


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...