www.hadianne.com - yeni blogumuz, bekleriz:)

02/09/2011 22:48:00

Merhaba,
Biz iki kız kardeş, kızlarımızı büyütürken, ihtiyaç duyduğumuz bilgileri bir platformda toplayalım istedik. Hem kendimiz faydalanalım hem de aynı ihtiyaçta olan kişilere yardımcı olalım dedik ve Hadi Anne projesi ortaya çıktı. Blogumuzda 0-15 yaş grubuna ait etkinlik, kampanya, çocuk dostu otel, cafe, restoran bilgileri ve bu dünyaya ait haberler mevcut.

Hadi anneler, hadi babalar sizleri de sitemizde görmek isteriz:)

teşekkürler,

www.hadianne.com

Ynt: www.hadianne.com - yeni blogumuz, bekleriz:)

02/10/2011 10:00:00

İstanbul'da yazacak katılacak ne çok etkinlik var, şaşırıyorum.. Biz İzmirdekiler olarak biraz kıskanıyoruz aslında.. yeni siteniz uğurlu olsun.. sevgiler..

Ynt: www.hadianne.com - yeni blogumuz, bekleriz:)

02/10/2011 12:38:00

Çok teşekkürler iyi dileğiniz için:)

İstanbul etkinliklerini normalde de takip etmeye çalışıyorduk ama yazınca inanın biz de şaşırdık bu kadar çok olmalarına:) Ücretli-ücretsiz, yakın-uzak, her yaş grubuna yönelik hakikaten birçok faaliyet varmış:)

Şimdilik İstanbul'la sınırlı tuttuk yazılarımızı - malum çocuklardan kalan zamanlarda fırsat kollayıp devam ettirmeye çalışıyoruz çalışmalarımızı.-. Ama bir süre sonra Ankara, izmir ve diğer şehirleri de içerik olarak eklemeye başlayacağız. Belki o zaman siz İzmirliler için de iyi bir kaynak oluruz:) Gerçi dediğiniz gibi İstanbul biraz daha bereketli bu anlamda.

Sevgiler
www.hadianne.com


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...