hastalıklar:((

<12>
12/23/2010 21:47:00

arkadaşlar bebeğim bronşiolit oldu:( ateşi düşmeyince gittik hastaneye önce dişe bağladık ama diş atesi bu kadar uzun sürmezmiş..2 gün hastanede yattık yeni geldik ve bi sürü antibiyotikve ilaç verdi doktor çok zor Allah kimseye yaşatmasın..

Ynt: hastalıklar:((

12/24/2010 21:36:00

çok geçmiş olsun üzüldüm...inşallah bir daha yaşamazsınız...

Ynt: hastalıklar:((

12/26/2010 14:56:00

geçmiş olsun seyde. bizimkide öksürüyodu bu aralar. ilç başladık bakalım :( acil şifalar diliyorum.

Ynt: hastalıklar:((

12/26/2010 15:54:00

teşekkür ederim arkadaşlar kızım şimdi daha iyi, angels48 size de çok geçmiş olsun bu aralar çok hasta bebek var hastanede de çok rastladım hasta olmayan bebişlerinize dikkat edin anneleri başınıza gelmeden önlemleri elden bırakmayın gerçi bizde bırakmamaya çalıstık ama bi şekilde oluyor daha dikkatli olmamız gerekiyormuş demek.

Ynt: hastalıklar:((

12/30/2010 09:37:00

Cok gecmis olsun :(
Korkuyorum bende hasta olucak diye....
Bir sey sorucam benimki kafasindan inanilmaz derecede terliyor ve gece burnu tikaniyor. Ama gunduz tik yok.... Tavsiyesi olan var mi? Isilik oldu yuzun sag ve sol tarafi

Ynt: hastalıklar:((

12/30/2010 18:28:00

erkek bebekler in kafası çok terliyor. bebekler ısıyı kafalarından kaybedermiş. ev kaloriferliyse tıkanabilir burnu bizimkininde çok tıkanıyor sürekli serum fizyolojikle açmak zorunda kalıyorum. dr bana bebeğin yattığı oda soğuk olsun, ama kalın giydir dedi. isilikte sanırım tükrükten oluyo vede mamadan. bizimde oluyo çünkü diş çıkarıcak snrm. 

Ynt: hastalıklar:((

01/22/2011 04:34:00

biz de 1 haftayı geçti, hastalıkla uğraşıyoruz:( babadan bana, benden de oğluma taşındı hastalık, o günden beri de ne uyku var ne düzen. burnu tıkandı ilk, nefes alamadığından hiç uyuyamadı yavrum kaç gün. serum fizyolojik falan da kar etmedi. neyse tahlil falan yapıldı, viralmiş neyseki antibiyotik kullanmayalım dedi doktorum çok şükür derken geçen gece öyle ağladı ki götürdüm doktora yine, kulağa vurmuş dedi:( kulağı ağrıdığından ağlamış yavrum. ateşi çok yükselirse antibiyotiğe başlıyacağız. ben ruh gibiyim günlerdir, gecelerimiz öyle fena ki... çoğu zaman uyandımı geri uyuyamıyor, uyusa da saat başı uyanıyor, ben de iyileşmesine katkısı olursa diye emziriyorum her seferinde. ama bir yandan da korkuyorum alışıyor gece emmelerine, bundan sonra hep isterse diye. öyle güzel düzen tutturmuştuk ki... gecede 2 defa uyanırdı, emip uyurdu. şimdi eser yok. acaba iyileşince eski düzenine geri döner mi? yoksa geceleri fazla emzirmesem mi???

Ynt: hastalıklar:((

01/22/2011 08:32:00

bence emzir sürekli nede olsa en iyi ilaç anne sütü kendini toparladıktan sonra eski düzene girer ama biraz zaman alır bizim kide hasta her ay farklı huylar ediniyor ben artık herşeye hazırlıklıyım bir ay benle yatmak istedi bir ay sık sık uynadı mama verdik yattı şimdide kurulu saat gibi 3te uyanıyor ve oyun istiyor aç değil mama veriyoruz yemiyor uyumak da istemiyor tatlı tatlı gürültü yapıp en sonunda benim müdahalem sonucu zorla yatıyor

Ynt: hastalıklar:((

01/22/2011 10:23:00

 geçmiş olsun frzsnkt
benim oğlum çok sık ve uzun süre emiyordu.o zamanlar hep böyle olacak,alışacak sürekli memede olmaya diye korkuyodum ama dört buçuk aylık olunca bıraktı,şimdi emse keşke diye can atıyorum ama aç olsa bile istemiyo.emzirmek çok farklı,değişik bi bağ aranızda.o anları o kadar özlüyorum ki şimdi...
bence keyfini çıkar,ne kadar daha emecek ki...

Ynt: hastalıklar:((

01/22/2011 10:59:00

bir yandan öyle düşünüyorum, bir yandan da 3-4 yaşına kadar bu uyanma huyunu devam ettirenler oluyormuş, onu düşünüyorum. şimdi evdeyim, uykusuzluk çok etkilemiyor da çalışmaya başlayınca çok zorlayacak:( böyle saatbaşı beni çağırırsa işimiz var. hani bu durumu yaşayıp da sonrasında eski düzenine geri dönebilen var mı diye merak ettim.

Ynt: hastalıklar:((

01/22/2011 11:55:00

ateşin annesi geçmiş olsun.. biz de hastalandık maalesef arkadaşlar..kuzenimiz hastaydı 1 yaşında. geçen geraberdik ondan geçti galiba ilk baş burun akıntısı oldu ardından ateş daha sonra da bronşite çevirmiş maalesef o kadar üzlüyorum ki.. öksürmekten uyuyamıyo.  :(((inşallah kısa sürede iyileşir..

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...