1,5 yıllık salaklık :((

01/16/2014 22:42:00

Merhabalar biz yurt dışında yaşıyoruz. 19 aylık çook sevimli iyiliksever şeker bir kızım var. Biz iki ana dili olsun biri ingilizce olsun istedik ki bu konuyu neden hiç araştırmadık bilmiyorum. Ben özel eğitim öğretmeniyim ve böyle bir şeyi nasıl unuttuğumu anlamıyorum neredeyse yaptığımız bu hata yüzünden kızımın dil gelişimini açısından dönülmesi zor bir hataya yol açacaktık ki bugün aklım başıma geldi ve etraflıca araştırdım çok şükür...

Ynt: 1,5 yıllık salaklık :((

01/16/2014 23:03:00

???

01/17/2014 04:04:00

Hata nedir anlayamadim ben.

01/17/2014 21:10:00

çocuklar tam konuşmaya başlamadan 2,3 dil öğretince hangisini konuşacağını şaşırıp daha geç konuşabliyo bunu mu kasdetdi acaba arkadaş?başka bşyse merak ettim..

01/22/2014 18:51:00

Aslında bir evebeyn tamamen ingilizce diğeri türkçe konuşunca öprenebiliyorlarmış fakat biz ikimizde iki dili de konuştuk :( sonuç yarım yamalak iki dil olacaktı allahtan yanlışımızı farkettik :)) şimdi öğrendiğime göre iki türk evli ve yurtdışında yaşıyorsanız iki evebeynde türkçe konuşun dışarda ingilizce konuşun diyorlar bu sayede çocuk evde türkçe kkonuşmalıyım dışarda ingilizce konuşmalıyım diye düşünüyormuş.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...