İnkumu Nasıldır?

07/18/2011 20:04:00

Çocuksuz ve kısa bir süreliğine İnkumu'na gitmiştik..Şimdi yine gitmek istedik ama kararsız kaldık..Gidenler, memnun olanlar var mı?

Ynt: İnkumu Nasıldır?

07/19/2011 04:54:00

Annemlerin yazlığı var orada, her sene kesin gideriz. Ben çok severim orayı, sessiz sakin tam bir sahil kasabasıdır. Denizi ve özellikle de kumu çok güzeldir. Denizi güzeldir dedim ama çok açılmadıkça, malum karadeniz suyu delidir biraz, çocuklar için kıyıda oynamak güzeldir demek istedim. Lakin otelleri falan nasıldır hiç bilmem. Bir sunset otel var iyi olarak bildiğim ama hiç kalmadım orada da. Acil durumlar için de (Allah korusun) Bartın 15 dakikalık mesafede. Bir tane sağlık ocağı mevcut jandarmanın hemen yanında. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ynt: İnkumu Nasıldır?

07/19/2011 05:40:00

Burcu'ya ek yapıyorum. çocuksuz günlerimizde kalmıştık. önceden rezervasyon yaparak iyi bir yer aramak lazım. uzun kumsalı çok güzel, denizi de soğuk.

sevgiler

Ynt: İnkumu Nasıldır?

07/19/2011 18:37:00

Biz de Sunset Otel'de kalmıştık gittiğimizde, aslında 2008 yılında güzeldi ve epey çocuklu aile vardı...Tabi ekim ayıydı ve çok yağmur yağmıştı..Kumsalı ve yürüyüş yolunu beğenmiştik..Bakalım eğer çocukla gidersek deneyimlerimi yazarım ilerde gitmek isteyenler için..Herkese teşekkürler..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...