Yazlık sandalet ve ayakkabı

<12>

Ynt: Yazlık sandalet ve ayakkabı

04/02/2010 13:17:00

Hülya ben de twiyg'nin yetkili satıcısı olduğu ipenemalardan almıştım Nilsu'ya... Parmak arası olmasına rağmen o kadar rahat etti ki, sabah uyanır uyanmaz giydir diye getiriyordu... Ayağına çakıl filan batmasın diye denize hep onla soktum, bütün gün plajda onla dolaştı.

Ynt: Yazlık sandalet ve ayakkabı

04/04/2010 21:29:00

ben bu yaz 6 yaşına basacak oğluma 3 yıldır her yaz crocs terlik ve birkenstock sandalet alıyorum. crocs, denizde, havuzda, parkta, gündelik olarak sandalet gibi de kullanılıyor. crocsla 3 yıldır koştu, bisiklete bindi, ağaca tırmandı, kayalık diye denize girerken ayağından çıkarmadı, öylece yüzdü, çok rahat etti. biz düşme vs. gibi bir sorun hiç yaşamadık. ben de yazın crocs'la rahatım, kışın da evde giyiyorum. cem de kışın yuvada giyiyor crocsları, böylece yaz-kış tam 1 yıl kullanmış oluyor.


birkenstock ise, oğlum da ben de yıllardır giydiğimiz için rahatlığından ve sağlamlığından emin olduğum bir marka. benimki 5 yıllık, yaz boyunca giydiğim halde ilk senesindeki kadar yeni duruyor. oğlum ise son aldığımızı ön ve arka bant ayarları sayesinde 2 yaz üst üste giyebildi. sağlam, rahat ve sağlıklı. her iki markayı da öneririm.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...