ek gida yaklasimindan memnun oldugunuz doktorlar

<1234>

Ynt: ek gida yaklasimindan memnun oldugunuz doktorlar

04/15/2011 14:42:00

Arkadaşlar benim blogumda ek gıda ile ilgili detaylı mönü var gidip inceleyebilirsiniz. Kendinizi bu konuda bu kadar sıkmayın. Ne kadar sıkarsanız o kadar zorlaşır bu iş. Herkes yemek yer sizin çocuğunuzda yiyecek bunun için bu kadar extra dr arayışına girmeye de gerek yok. Saadet Hanım neonatoloji (yeni doğan) uzmanıdır. 1 Yaşa kadar iyi bir tercihtir kendisi ama öyle antibiyotiğe karşı bir dr falan değildir. Emzirme de 18 ayın geçilmesini pek istemez. Dünya sağlık örgütünün 2 yaşa kadar emzirmelisiniz taraftarlarından değildir yani. 37.7 de ateş düşürücü şurup verilmesini ister. Ek gıda da bisküvi vermeyen Dr lardan da değildir. Gerçi öyle bir dr var mı onu da bilmiyorum:) Muayehanesinde şeker vardır. Ama muayehanesi temizdir, güzeldir, kendisi tatlı ve sevilesidir. Sekreteri ise her daim yüzü asık biridir. Saadet hanımın tam tersidir ama sekreteri sizi ilgilendirmez aslolan dr dur ve fakat elbette ekip önemlidir.

En son gittiğim dünyaca ödüllü kbb uzmanı pediatrist  tavsiyesi olarak Müşerref hanımı önerip iyi bir dr olduğunu söyledi ama elbette kendim birebir denemediğim için bir yorumda bulunamayacağım.


Ynt: ek gida yaklasimindan memnun oldugunuz doktorlar

04/21/2011 14:07:00

arkadaşlar sonunda karar verdim.güven hastanesinde taner beyi deneyecegim.ayrıntıları paylaşırım.sevgiler..

<1234>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...