arkadaşından,dostundan dertli olanlar

<123>

Ynt: arkadaşından,dostundan dertli olanlar

10/01/2011 09:19:00

tabı kı genel bır cevap ve bence böle bır grup fıkrı harıka bır fıkır surda yazdığınız 10 cumle bıle sızın vucudunuzda yada ruhunuzda acılacak olan yaralar açısından harıka bır sey .ınannın amacım burnumu sızın ısınıze sokamak değil.ama burda okuduklarımın cogunda ılıkıyı kestım yazıyor o ınsnalarla bır sey söylemeden yada paylaşmadan bu tepkıyı verıyorsanız o ıcınızde sız faketmeden buyuyucektır.o zaman kesın çözum olmayacaktır.

Ynt: arkadaşından,dostundan dertli olanlar

10/01/2011 09:48:00

ilginize ve yorumuzuna tesekkür ederim. ben kendi adıma cvp veriyim. ben ilişkiyi kesmedim sadece kendi kendimi yemeyi bıraktım neden böyle yaptı neden ben arıyorum da o aramıyor neden baskalarıyla görüşüyor da benim evime ugramıyor vs ggibi.  üstüne fazla düşmüyorum çagırırsa gidiyorum gelcem derse buyur gel diyorum o kadar. zaten artık bebek sahibi olmus arkadaslarımla yakınlastık ister istemez. evli ve cocuklu iki insanın konusacak dertlesecek daha cok ortak noktası oluyor. bekar arkadaslarım bni anlamıyor benim konustuklarım onları onların muhabbetleri de benim ilgimi çekmiyor bu dogal bir durum bence

Ynt: arkadaşından,dostundan dertli olanlar

10/01/2011 10:43:00

hımmmmmm  bekar yada evlı bır konumu anlamak ıcın ılla o konumda bulunmak gerekmez
tercıh sızın tabı kı :) secımlerınız sıze aittır:)

Ynt: arkadaşından,dostundan dertli olanlar

10/01/2011 10:43:00

hımmmmmm  bekar yada evlı bır konumu anlamak ıcın ılla o konumda bulunmak gerekmez
tercıh sızın tabı kı :) secımlerınız sıze aittır:)

Ynt: arkadaşından,dostundan dertli olanlar

10/04/2011 23:01:00

merhaba,

seldakerem aynıyız

önceleri kendimi yiyip bitiriyodum, niye böyle neden aramıyor ben bişey mi yaptım diye arayıp kaç kere sordum noldu diye. karsılıgında aldıgım cevap hep iş güç canım ugrasıyorum hayat kavgası hiç vaktim yok fırsatım yok oldu.

biz 4 yıl yurtta 2 yılda evde birlikte kaldık ama kardeşten öteydik.Herseyimiz ortaktı.

nasıl ki nişanlandım 180 derece döndü hatun.

yeni evlendiğimde birkaç kere geldi evime o da cok sitem ettim diye, her geldiğinde eşim de ben de özenli davrandık. dışarıya yemeğe götürdük her geldiğinde, gezdirdik falan. ilk başlarda ben hep eşimi suçladım sen mi kıza soğuk davranıyorsun diye ama alakası yoktu..

bayramda bursada babamla birlikteyken, babamı aradı babamla bayramlastı, benım yanında oldugumu söyleyınce bozuldu .

sonra hiç gelmeler bitti, aramalarıma cevap vermiyor, face te onlinesa bir merhaba bile demiyor falan filan. çok üzülüyodum ama artık bitti. gercekten artık sallamıyorum. sadece hayret ediyorum insanlar bu derece nasıl değişir?

bence işin içinde biraz da kıskançlık var. böyle çok yakın arkdaslıklarda sahiplenme olabiliyor ve bir taraf artık hayatını şekillendirdiğinde diğeri kendini aldatılmış, yarı yolda bırakılmış gibi hissedebilir.

işte böyleleri, evlenecek çoluk çocuga karısacak o zaman anlayacak da iş işten geçti bi kere.

 

 

 

 

Ynt: arkadaşından,dostundan dertli olanlar

10/05/2011 06:24:00

ersagün sanin adına üzüldüm ama görüyorsun ki bu sadece senin basına gelen birsey degil. canını sıkma artık canım. bende hala hayret ediyorum nasıl olurda insan sırf evlendi diye arkadaslıgını bitirir. aklından ne geçiyo neye dayanarak bunu yapıyo kendince sebebleri neler merak ediyorum. evet bizde sahiplenme olayı cok fazlaydı. zaten hep söyledi sen evlenince sudan cıkmıs balık gibi oldum cok yalnız kaldım diye. benim yerime koyacak biri bulamadı bulamazda.hep onunla suraya gittik bununla buraya gittik diyor ama hiçbiriyle yakın degil bazen agzından kacırıyo sunu hiç sevimyorum bunu sevmiyorum diye.  dedigin gibi onlarda evlenince bebegi olunca bizim durumumuza gelince anlarlar belki amao zaman iş işten geçmiş olur

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...