Kaş Koza Otel

04/28/2010 10:17:00

Aradığınız  temizlik, sadelik, rahat bir oda, keyifli bir kahvaltıdan ibaretse Kaş'daki Koza Oteli öneririm. Kaş Küçük Çakıl plajının üzerinde yer alan butik otel-pansiyonlardan Koza Otel'de Ada 3 aylık bebekken, Ada 12,5 aylık ve yürüyemiyorken ve Ada 15 aylık yürüyorken üç ayrı sefer kaldık. Tek eksiği banyoların duş şeklinde olması. Eğer bebeğinizi duş altında yıkayamıyorsanız, zorlanabilirsiniz. Biz Ada'nın havuzunu duş teknesine koyarak minik bir leğen haline getirip halletmiştik bu sorunu. Ev yapımı keklerin-poğaçaların, taze meyve ve salataların da olduğu geniş bir kahvaltıları var. Oda-kahvaltı şeklinde kaldık. Otelin kendine ait küçük bir havuzu var ve Ada burada da denizde olduğu kadar eğlenmişti.

http://hotelkoza.com/

Ynt: Kaş Koza Otel

04/28/2010 13:34:00

Esracım Ada 3 aylıkken gittiğini biliyorum ve cesaretin için seni bir kez daha tebrik ediyorum
siz hangi yolu kullandınız Antalya-Kaş kara yolu çok kötü bizde Güneş 14 aylıkken gitmiştik içimiz dışımıza çıkmıştı Dalaman - Fethiye -Kaş arası nasıl? 
Kaş olsunda nere olursa olsun valla 

Ynt: Kaş Koza Otel

04/28/2010 13:47:00

Antalya-Kaş yolu çok fenaymış sahiden. Ben Olympos'a kadar olan yolda bile bayılmıştım. Biz Kaş'a hep Dalaman üzerinden gittik. Hatta kara yoluyla bile gittiğimizde İstanbul-Aydın-Fethiye-Kaş rotasını çizdik.

Dalaman-Fethiye-Kaş arası yeni yollarla ve Göcek tüneli ile 2.5 saat sürüyor ve yol çok rahat. Sadece Kalkan-Kaş arası deniz kenarında ve virajlı eski yoldan gidiyor. Onda da biz genelde Kaş'a çok az kalmasının heyacanıyla yolu filan unutuveriyoruz :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocukla gidilesi ve kalınası mekanlar ve oteller

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...