Çocuk Kitapları

<123>

Ynt: Çocuk Kitapları

10/05/2012 17:36:00

peyibalım, söyledigin kitaplardan bir tek koyun russel var (sanırım o da) bizdeç digerlerini bilmiyorum. listeyi hazırlayıp hazır kitap fuarı varken bir bassak mı orayı ya... gerci ben gecenlerde yine toptan sipariş vermistim kitapyurdundan, hala daha okumadığımız kitaplar gözüme çarpıyor, ee doğa hanımla ilgilenirken bennuya kitap okuma faaliyeti biraz askıya alınıyor ama bu aralar tekrardan başladık, e hadi bakalım :)

Ynt: Çocuk Kitapları

Ynt: Çocuk Kitapları

10/06/2012 09:00:00

Koyun Russel güzel göründü gözüme, kitapçıda çşöyle bir okumuştum , onu da eklemek lazım listeye demek ki.

esra, okunmamış kitaplar varsa önceliği onlara ver güzelim, bizde kalmadı ondan panikledim yenilerini almak için.o kadar çok ve güzel çocuk kitapları var ki, insan almaya kalktı mı kendini kaybediyor :))) itiraf ediyorum, ben de çok seviyorum çocuk kitapları okumayı, hem kendime hem efe'ye alıyorum.

Yaz döneminde Efe çok zor kitap okuyordu, hava geç kararıyor, sokaklarda eğlence çok, hal böyle olunca ancak haftada 3-4 gün birşeyler okuyorduk.Şimdi hava serinledi, erken kararmaya başladı kendiliğinden kitabnı alıp okumak istiyor.Kış döneminde çocuklara kitap okumak daha kolay olur.

psycho, fuar nasıldı , çok merak ettim.tam olarak nerede kuruluyor?? Başka Bir Anne güzele benziyor, yaş aralığı şu an bizimkilere uymayabilir ama denemek lazım, her çocuğun zevki başka başka. ada 'nın tepkisini merak ediyorum, sevecek mi acaba.

Ynt: Çocuk Kitapları

10/06/2012 19:44:00

bu gece biz yine tubitak yayınlarından "çiftlikte" isimli kısa kitabı okuduk, ve onunla uyuduk. Pınarcım, fuar sanırım konyaaltı yeni belediye yanında yani konyaaltı sahilindeki plajların karşısına düşüyor. ben de gitmek istiyorum ama nasıl vakit bulacağım bilmiyorum.

Ynt: Çocuk Kitapları

10/06/2012 20:33:00

pınar listendeki 3 kitap var bizde,burun,tostoroman ve büyükanne - miyop ejderha...tostoroman ı çok okutuyor ama 3.sini pek tercih etmiyor ...rüzgarın üstündeki şehir i de pek sevmedi ...favorileri tostoroman,pırtık tekir,değnek adam,kasabanın en şık devi,zogi,süpürgede yer var mı?neden annemi çok seviyorum,babamı neden çok seviyorum(bu iki kitabı değişik tonlamalarla okutmaya bayılıyor)bir dee "yaramaz fındık" var türkiye iş bankası yayınlaırndan şiddetle tavsiye ederim çok güzel,sabah  çocuğunu kreşe bırakıp işe yetişmeye çalışan bir ayı anne ve yavrusu sürekli oyalanıyor ama sonu güzel bitiyor:)

Ynt: Çocuk Kitapları

10/08/2012 10:12:00

Tübitak'ın o kısa kitapları çok güzel, Efe de onları ezberledi.Yağmurlu Bir Gün - Rüzgarlı Bir Gün - Gölde en sevdikleri.

Fuara bir fırsat bulabilsek iyi olacaktı.Ben de zaman bulamadığım için planlayamıyorum.

Feyzan süpersin, ben de kesin listeye ekliyim Tostoroman, Zogi,Süpürede Yer Var Mı?,Neden Annemi Çok Seviyorum,Babaı Neden Çok Seviyorum, Yaramaz Fındık.

Ynt: Çocuk Kitapları

10/08/2012 11:15:00

rüzgarlı bir gün de bizim favorimiz..

şimdi son bahar ya..yağmurlu birgüne geçicez 

Ynt: Çocuk Kitapları

10/08/2012 12:56:00

Ya fuar beni hayalkırıkşığına uğrattı. Şimdi fuar çıkışı oasaport pizza yaptık, bennuya güya liste yapmıştım sizin söylediklerinizden , hiçbirini bulamadım. Hoş 2 çocukla bu bile iyidir ta...

Ynt: Çocuk Kitapları

10/09/2012 06:10:00

Hadi yaa, kötü müydü o kadar? Ben de fuara gidemedim diye üzülmüştüm.

Idefix'in indirim kampanyaları oluyor, oradan takip edip, alınacak kitaplar toplu sipariş de verilebilir.Kampanya yakalarsam haber veririm, siz de beni haberdar edin.

Ynt: Çocuk Kitapları

10/09/2012 09:10:00

sen yine de git, benim aldığımdan daha çok keyif alırsın eminim. Bennu- Doğa ve koca üçlüsü ile bu kadar bile aslında yeter bana :))

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bir kitap soracağım/ önereceğim.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...