ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 09:15:00

:D:D keyifli pazarlar herkese..


elfana benim doğuma var daha kv erkenden gelip oturmayı planlıyordu da neyseki rabbim büyük işte..evde tek başıma keyfle takılıyorum.. 
yarın dr kontrolumüz var bakalım son durumumuz neeymiş :D

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 10:20:00

Herkese iyi pazarlar.. Kuzu banyo rahatlığıyla derin uykudayken millet pazar kahvesini yudumlar bense şişeyle uyumu kafama dikerken hızlıca göz attım accuk geçmişe.
Bi bebemiz daha olmuş  @ZEON  . Gözünüz aydın allah analı babalı büyütün inşallah kolayca adapte olursunuz iki çocuklu hayata.

@Lila ,bi karikatür geldi aklıma senin miafir olayını okuyunca.Adamın biri iş görüşmesinide bir önceki işinizden neden ayrıldınız diye soruyorlar.Adam iş yerini başka yere taşımışlar bana neresi olduğunu söylemediler diyor.Biraz sahmetli olabilir ama en azından kapıya 'taşındık' falan yazsanız ?

@Elfana :İnşallah iyileşmişsinizdir ,yorgunluk zaten yeterli olurken hastalıklar gelmesin bi de mümkünse:(

@Fatma valla ben de evdekilere artık gidebilirsiniz ben hallederim diyorum ama asıl dertleri bebişi bırakamamak biliyorum:))

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 10:49:00

Lila eminim kuzeninin haklı sebepleri vardır.Ben senin yerinde olsam kibarca söylerdim heralde.ilerde kendi kendime söylenirdim kızardım kesin neden o zaman şöyle yapmamışım böle yapmamışım diye .

bizimki çıplaklığı ve banyoyu seviyor valla suda bi görsen yayılışını resim koyayım bi tane banyodan :) anca çıkınca aklına meme gelince aklına ağllamaya başlıyor.

Benim işe hiiç dönesim yok valla :) Planım ücretli izinden sonra 6 aylık ücretsiz iznimi de almak .Sonrasında ise bir değerlendirme yapıp dönüp dönmeyeceğime karar vermek.Hedefim 2 yıl kendim bakmak ,plan dahilinde gidersek inşallah öyle olur , şuan iş aklımın ucundan geçmiyor :) Senin işbaşıyapasın mı var ?

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 11:30:00

@Fatma, gonlune gore olsun o zaman:)

@Aslihan, sagol canim. Alpi kuzum iyi. Kuzi kuzum da uyuyor; aksam icin enerji topluyordur:)

@Lila, bicirik hoslanmiyor mu soyunup giyinmekten?
Kuzi de bayiliyor banyo yapmaya. Ben zaten elimden geldigince; her kakadan sonra boyundan asagisini yikiyorum. Izmir 21 derece! Yikamamak aptallik olur.

Kendinize yandas ariyorsaniz; huuu-huuuuu! Bu tarafa bakin:D

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 12:48:00

hahahaaa ben kidemliyim bi kere

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 13:54:00

kızlar eylül 2013e kadar ben de evdeyim.. :) yalnız değilsiniz.. Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 13:57:00

kızlar yazdıklarınızı okumak çok keyifli oluyor... hafif çaplı bir umutsuz ev kadınları durumumuz var o aşikar. ama biz daha eğlenceli olacağız :))

u-e-k kulüp üyeliği hakkında: ben de en azından 1 sene çalışmayı düşünmüyorum. ama eve yakın bir iş bulabilmek kaydıyla tabii ki... bu da biraz zor görünüyor şimdilik. yani umutsuz ev kadınları kulübüne ben de dahil olacağım. gold üye!

korse konusu: ben de korse giyeceğim. kuzenimin eşi mutlaka giy dedi. o da yeni doğum yaptı. yoksa göbeğim olurmuş. annem de bir korse almış. allahım bunun içine mi giricem ben diye bir çığlık attım. küçücük bişey! beni çok sıkar öyle şeyler katlanamam gibi geliyor. ama göbek istemiyorum! deneyeceğim diyelim.

kalabalık aile olmak: kv ve kp + koca + anne + baba + yeni doğan bebe= kaos! ve lilacım, fatmacım allah kolaylık versin, sabır versin. benim kv de doğumdan üç gün kadar önce gelecek ve kalacak. herhalde kp de gelir. e bir de baba - anne var gelecek. erkek kardeşim de var... o da gelir. ohhh tam kaos. lohusa sendromu ile kimseyi kırmak, üzmek istemiyorum ama inşallah delirmem :)

@zeon, tebrikler! allah analı babalı büyütsün. sağlıklı ve uzuuuun bir ömrü olan mutlu bir insan olsun dilerim. bu arada epiduralden korkuyorum ben. ama senin rahat olduğunu söylemen bende acaba öyle mi yapsam dedirtti bana.

benim de yarın sabah nst ve kontrolüm var. haydi hayırlısı!

 

 

 

 

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 14:09:00

çok önceden gelmesinler de dinlenelim bari rahatca.. sonrasında 1-2ay kalabalık bir aile olacağız zaten.. 

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 14:17:00

İyi dilekleriniz teşekkür ederim..

Benim kv aynı sitede oturuyoruz bizimki henüz 4 günlük olmamıza rağmen yemek saatinde kendisi ve kızını da çağırarak anneme resmen misafirliğe gelmeye tercih ediyor. Hastaneden ilk çıktığımız gün bile annemin yaptığı güzelim yemeklerimizi yediler üstüne anneme neredeyse kahve yaptıracaktı ki hemen tavrımı koydum. Ben kimseden yardım istemiyorum ama eziyet haline de gelmesin bu ziyaretler...

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

12/02/2012 16:47:00

Bende UEK ya dahil olmak isterdim ama malesef :( benim kv kp asla bıze gelmezler dedikleri sudur sen yorulma bıze gelin maksat gorusmek nede olsa bızde hadtada bır gıder yemegımızı yer bıraz lak lak yapar kacarız :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...