YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/11/2012 15:17:00

hehe :))) canım benim yaaaa.. sanırım benim kızım da babacı olcak, benden ziyade eşimin sesine daha çok tepki veriyor :) kızlar daha çok babacı oluyorlar yaa.. Göreceğiz bakalım minnoşu çıkınca nasıl olacak :)

02/11/2012 15:22:00

eyvah :D

Desene benim de senin gibi 2. yi erkek tutturmam lazım, yoksa işim iş :) baba kız unuturlar beni :)))

http://kisiselbakim.milliyet.com.tr/bebeklerle-ilgili-ilginc-bilgiler-/annevecocuk/haberdetay/17.01.2012/1490094/default.htm

burada bebeklerle ilgili inginç bilgiler yayınlamışlar :)))

işte ilk foto :) ah bu saç delirtti yaaaa... korsan gibim olmuşum :D

02/11/2012 16:18:00

Hülyacim gecmis olsun tekrar tekrar. Aysegulun dediği gibi seni üzen strese sokan seylerden uzak dur mümkün olduğunca. Defne icinde gecmis olsun Allah beterinden korusun. babasına naz yapiyosa geciyordur canının acısı :))) ah ah baba kız askı baska olur cidden. Bilirim :)))) annem duymasın ama suan her ikiside cok kıymetli benim için :))) aysegulcum sende üzülme babaci olur bebisin diye :)) büyüdukce ikinizde önemli olursunuz nasıl olsa. Cekim olayınızda olay olmuş cidden :)) üzüldüm valla ama neyse hadi yarın devam edersin inşallah ama foto mak. Sahip çıkın unutmayın biryerlerde :))) ah ah su gunü de miskin miskin evde geçirdim ama yarın acısını çıkarırım inşallah

02/11/2012 16:20:00

Vaayyy vayyyy vayyyy artiste bak artiste

02/11/2012 16:20:00

Sorma valla Neşecim olay olduk :D

Sende dinlenmişsin işte ne güzel ;) Miden ne durumda bu arada _?

02/11/2012 16:23:00

Ay midem benim hep aynı be canım :)) alıştım ben artık mide olayına biliyosub :)) bu arada resim cok hoş.. korsan gibim falan değil valla :)))) tel.den girdim ama şarjı bitmek üzere kaybolursam ortadan haberiniz olsun :)))

02/11/2012 16:26:00

yapma yaaaaaaaaa :( geçmedi gitti miden ama senden çoooooook daha beter halde bir arkadaşım var dua et yine de haline :') Allah beterinden saklasın inşallaaah..

Saç fıtık etti ya sorma, korsan değilsem o zaman hayko mode-2 diyelim :D :D :D diğer göz pörtlek eheheheh :))))

Güzel şeyler çıktı ortaya yaa, devamını merak ediyorum bende :)

02/11/2012 16:41:00

Merhaba...
Hülyacım geçmiş olsun, iyi bak kendine, defneye de babası bakar artık aralarındaki aşkın hatrına :))
Ayşegülllllllll o ne resim öyle, çok güzel olmuş, eminim daha güzelleri de olacak, siz yeterki fotoğraf makinesini unutmayın ;)))))

02/11/2012 16:43:00

Hoşgeldin özlemimmmm :)

ya sorma, unutulduğu andaki şokumuzu hatta şokumu anlatamam :D ama nedense sabahtan beri bişeylerin ters gideceği içime doğdu resmen eşime sölicektim hep aman sölemeyim de bide tutmasın diyordum, nitekim tuttu :D

Ama olsun çok güzel şeyler çıktı ortaya. Yarın unutmayız artık :))))

02/11/2012 17:00:00

Oh oh benim doktorcum da gelmiş :))) hosgelmissssss

Benim tel şarjda arada bı kalkıp bakıcam artık sOhbete :)))

Ay yaa bende keske böyle fotojenik olsam yaaa :((( hiç sevmem kendimi resımlerde kendimi :(

Sende alemsin aysegul neren hayko Allah Askına yani mıss gibi çıkmışsin iste

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...