Yılbaşı ağacı süslerken !

12/17/2010 20:07:00

Yılbaşı ağacımızı süslerken, Yankı da bizimle olsun, aktivite babında dedim. Süsleri döktüm ortaya bir bir takıyorum ağaca. Yankı da çığlık  çığlığa. Pek bir mutlu :)) Ama herşeyi ağzına alan oğlumun süsleri de ağzına alacağını hesap edememişim.  Aktivitemizi yarıda kesip, oğlanın karnın da bir güsel doyurup yatırdım. O uyurken de ben ağacın süslemesini bitirdim.

 Normalde 2,5 - 3 saat uyuyan çocuk 1 saat geçmeden kalktı ve sürekli ağlıyor. Bir de sürekli boğazını temizlemek ister gibi garip garip sesler çıkartıyordu. Kesin süslerden parça kaldı dedim ama ağzını açtım, parmakladım. Yok bir şey.. Herhalde süsler ya da ağzına aldığı herhangi bir şey gıcık yaptı dedim.

Aradan 4-5 saat geçti, ( bu arada sürekli boğaz temizleme sesini yapıyor bebem ) baba-oğul oynarlarken Yankı halının orta yerine okkalı bir kustu. Ve ne göreyim kocaman bir süs parçası da kusmuğun orta yerinde duruyor. Gümüş rengi ://

Garibim, ağzı var dili yok ! bütün gün boğazını temizlemeye çalıştı ve ben bakıp bakıp yok bir şey dedim. Ya gece boyunca kalsa ve Allah korusun gece tıkansaydı !! Off düşünemiyorum farklı şeyleri.. Gerçekten bebekleri/ çocukları melekler koruyor.


Ynt: Yılbaşı ağacı süslerken !

12/18/2010 20:07:00

Aman! Allah korumuş cidden.

Ynt: Yılbaşı ağacı süslerken !

12/18/2010 20:17:00

çok korktum süsü görünce çok !!

Ynt: Yılbaşı ağacı süslerken !

12/18/2010 20:26:00

korkmaz mı insan yahu! Ama çok şükür ne yutarken ne de çıkartırken problem olmamış.

Gül yüzlü Yankı yine güldürdü yüzümü bugün... Çok sevimli çok!


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...