Oyun ablası arayan var mı?

02/13/2013 10:25:00

Arkadaşlar, yazları bir tür yazlık olarak kullandığımız yerde bize şuanki gölge öğretmenimiz yerine eşlik eden çok tatlı bir kızımız var. Yazları öğretmen ablamız Tugba dinlensin, izin kullansın, kayra ile birbirlerini özlesinler filan diye onunla çalıştık. Çok tatlı ve çok iyi bir kız. Oralarda harcanıyor. Bir ara kendisini Ankara'ya yanımıza getirsek mi bile çok diye düşündüm. Kendisi lise çocuk gelişimi özel eğitim bölümü mezunu. 2 yıl eğitim uygulama okulunda ve bir özel eğitim merkezinde çalıştı. Açık öğretimde okuyor. Paraya çok ihtiyaçları var. Param olsa kendine burs bile vermek isterdim iyi bir bölümde rahatca okuyabilsin, mastır yapsın  gidebildiği yere kadar gidebilsin diye. Vasat insanların bir yerlere gelebildiği ülkemizde bu tür gençlerin harcanması beni çok üzüyor.  İki kelime edemeyenler bir yerlere gelirken bu tür bir kızın oralarda kapasitesini kullanamaması, emeğinin karşılığını alamaması canımı sıkıyor. Bizim bu çocuklarımız belimizi büktüğünden kendisine şuan çok arzulasam da pek faydamız olamıyor malum.

Neyse şu an bu kızımız Ankara'da iş arıyor. Huzur evi, kreş, özel eğitim merkezi ya da gölge öğretmen şeklinde. Bizim 2 yıldır Tugba ablamız olduğundan kendisini çok üzgünüm ama çalıştıramayacağım. Yoksa hemen başla derdim. Ondan iyisini bulamam çünkü. Ama iyi bir ailenin yanında çalışsın,  iyi yetişsin istiyorum. Gölge öğretmen filan arayan olursa inanın arayıp da bulamayacağınız bir kız.

İletişime geçmek isteyen arkadaşlar olursa lütfen onu arasınlar. Ben çok yoğunum şu sıralar. O yüzde bu konuyla ilgili bir şey sormak için mail atarsanız size dönemem. Telefonlara da bakamıyorum çoğu zaman. Siz doğrudan kendisini arayın ilgilenirseniz. 5 tam gün normal mesaili bir iş için 1000 lira artı sigorta istiyor. Telefonu: 05356265981. üstü olabilir ama 1000 liranın altında istemiyor.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...