boş beşik sallıyoruz.. :)

03/18/2011 20:50:00

ozan doğduğunda odasında beraber yatıyorduk... annem bi kanepede ben diğer kanepede.. ortada da beşik.. bir gece ozanı emzirirken ağladı bağırdı..annem de beşiğinde sanıyomuş beşiği sallamaya başladı..
başka bir gece ise bu sefer ben saçmalamışım.. ozanın sesini duyduğumu hatırlıyorum kucağımda olduğunu sanmışım... başlamışım olduğum yerde sallanmaya.. tabi bunları sabah öğreniyorum... :P
oğlan bizi manyak etti anlayacağınız..

Ynt: boş beşik sallıyoruz.. :)

04/27/2011 00:02:00

ya ayni şeyin benzerini ben de yapmistim o kadar alismisim ki besik sallamaya kiz bizim yatakta uyumustu unutmusum salla babam salliyorum basucundaki besigi. ses soluk da yok hah diyorum 2 dakika daha sallarsam kesin uyanmaz bi daha... sonra tam yaticam bi baktim yanimda bisey kipirdaniyo bi döndüm bizim kiz ortada babasina dönmüs sirtini yaslamis pofur pofur uyuyo.... oluyomus valla boyle salaklilar :))) iyiki cocugu ezmedim yatarken ona şükrediyorum :))

Ynt: boş beşik sallıyoruz.. :)

04/30/2011 07:00:00

biz de yaşadık aynı şeyleri kız sepette mıkırdanmaya başladı ben yatakta eşimi sallıyorum eeee diye adam uyanmasa ben daha sallayacağım 

Ynt: boş beşik sallıyoruz.. :)

05/01/2011 13:56:00

bende de var buna benzer bi komedi. denizin ilk ayı içinde anannesi bi koltukta ben bir koltukta yatıyoruz. deniz mızırdanmaya başladı. beşiği sallamaya başladım. annanemiz bi çığlıkla sıçradı. bebek ayaklandı.....  zor sakinlestirdik. anannemiz benim varlığımı unutmus:)

Ynt: boş beşik sallıyoruz.. :)

05/14/2011 17:29:00

Ben de birkaç kez uykuda yorganı emirmeye çalıştım. Niye susmuyor diye şaşırdıktan sonra yorganın kucağımda ezilmesi sonucu ezdim çocuğu diye kalbim çıkarak uyandım.

Ynt: boş beşik sallıyoruz.. :)

05/15/2011 09:42:00

ben geçen gece ne yaptım bi bilseniz,Aybükeyi gece emzirmeye kalktığımda sırtım üşümesin diye hemen yeleğimi giyiyorum,Aybüke gece uyandı yine,kalktım hemen yeleği aldım giymeye çalışıyorum ama bi türlü kolumu geçiremiyorum,bi anormallik olduğunu anladım ama hala zorluyorum,bu ara Aybüke hala ağlıyo,sonra ayıktım birde baktımki giymeye çalıştığım Aybükenin yeleğiymiş :)

Ynt: boş beşik sallıyoruz.. :)

05/15/2011 20:37:00

ahahaha bu da supermissssss


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...