Istanbul Etiler'de yatılı bakıcı arıyorum...

09/20/2011 07:59:00

9 aylık oğluma bakmak üzere, tecrübeli, referansları olan, sigara içmeyen yatılı bir bakıcı arayışı içindeyim. İlgilenen adayların benimle temasa geçmesini rica ederim.

Ynt: Istanbul Etiler'de yatılı bakıcı arıyorum...

09/24/2011 17:58:00

hala arıyorsanız benim oglumun bakıcısı ayrılıyor.. oğlum tam gün kreşe başladığı için ihtiyacım azaldı, maddi olarak zorladı.. türkmen 5 yıldır türkiyede 1.5 aydır bizimle dil biliyor, saygılı, söylemeden iş yapıyor temiz, güvenilir iyi bir kadın. 45 yaşında 2-3 yıl kalabilir.. ayrıntıyı paylaşırız.. tek isteğimiz yumuşak davranan, çocuğuna teyze arayan bir aile olması..  

Ynt: Istanbul Etiler'de yatılı bakıcı arıyorum...

09/25/2011 04:18:00

Evet, hala ariyorum. Tesekkur ederim mesajiniz icin. Bir kac soru var aklimda: Bakiciniz sadece 1,5 ay mi calisti sizinle yoksa 1,5 yil mi? Bebek bakimi konusunda tecrubeli mi, sizden once de hep bebek mi bakmis? Siz ne kadar maas veriyordunuz? Ben tanismak isterim kendisiyle. Sevgiler, Deniz.

Ynt: Istanbul Etiler'de yatılı bakıcı arıyorum...

09/29/2011 13:37:00

bakıcımız 1.5 ay bizimle çalıştı, daha önce 4 sene yaşlı bir hanıma bakmış, 6 ay 3 çocuklu bir ailede çalışmış, 3 çocuğun sorumluluğuna yetişemediğinden ayrılmış. türkçe bildiği için 600 dolar + 20tl izin parası istiyor. haftada 1 gün izni var, gününü beraber konuşmak gerekir. genç olmadığından aklı havada değildi ve çok saygılıydı, çocuğa karşı da sabırlı davranıyordu, bakıcımızdan biz çok memnunduk. çocuğunuza bir teyze arıyorsanız çok uygun biri. evdeki işleri de fırsatı kaldıkça söylemeye gerek kalmadan yapıyor. ailesi türkmenistanda, burada bazı tanıdıkları var.yeni bir eve alışmak onlar içinde zor, haklı olarak kötü muamele görmeden huzurlu bir evde uzun süre çalışmak istiyor. sigara içmiyor


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...