Yardımcı

<123>

Ynt: Yardımcı

05/02/2012 08:29:00

Bence de herşeyi baştan konuşmak gerek. Sonuçta orası sizin eviniz ama onun da işyeri. Bizler mesai saatleri içinde kafamıza estiği gibi davranamıyorsak, yardımcılar da davranamaz. Açık açık konuşun. Kriterlerinizi belirleyin, sonuçta karşılığında para alıyor. Babasının hayrına size gelmiyor. Yardımcıyı değiştirmek çözüm gibi görünse de yeni gelene alışmak, herşeye yeniden başlamak demek. Allah kolaylık versin.
Ben Antalyada yaşıyorum. 6 aylık uslu bir kızım var. Biraz da oyunbazdır. Okullar kapanana kadar şanslıyım, çünkü yakın bir akrabam bakıyor. Ama okullar kapanınca yeni biri ile çalışmak zorundayım. Bugüne kadar birçok kişi ile görüştüm ama pek içaçıcı değillerdi. Benim kriterlerime uygun olmadıklarından hiçbirini seçemedim. 1 ay önce de işime dönmek zorunda kaldım. Sizi çok iyi anlıyorum. Ama hiçkimse çocuklarınıza sizin gibi bakamaz. Anneniz bile. İnsanın illaki aklı kalıyor, tedirgin oluyor. Annelik içgüdüsünden kaynaklanan bir durum sanırım.
Bu arada sevgili Nurti Anneleri... Antalyada önerebileceğiniz bir bakıcı var mı? Sadece kızımla ilgilensin, bir de belki yemek ve çamaşır ile o kadar. Temizlik vs. önemli değil. Ben yaparım. :) Olmazsa olmazlarım ise SİGARA İÇMEMESİ, TEMİZ VE DAKİK OLMASI. Cmts günleri de çalışıyorum ben. Yani haftada 6 gün 08.00-19.00 arası. Umarım bulabilirim. 
Ya da kreş bulmak istiyorum en kötü ihtimalle. Ama 8-9 aylık bebekler için kreş bulamadım. Bilginiz varsa paylaşır mısınız? 

Ynt: Yardımcı

05/03/2012 17:52:00

1 mayıs tatiline olmaz dediğim için işten ayrıldı.telefonlarıma dahi çıkmıyor.

yeni birini bulmam gerekti ve danışman firma aracılığı ile arıyorum.umarımiyi insanlarla karşılarşırız.patron gibi olmayı becerebilirim.

ben 10 yıl özel sektörde çalıştım telefon görüşmelerimi bile hep molalarda yaptım bu arada molasız da çok çalıştım mesai ücreti almadan gecelere kadar kaldığımda oldu. ama ben bu bakıcı yada yardımcıları anlayamıyorum hem keyif yapacaklar hem para kazanacaklar. akşam eve gittiklerinde başlarını yastıga nasıl huzurlu koyuyorlar anlamıyorum

Ynt: Yardımcı

05/03/2012 17:54:00

nkgokkaya umarım iyibirini bulursun. kreş için çok erken ve bırakıp almak sorun olabilir senin için. ev daha rahat sanırım olur.

Ynt: Bayan Yardımcı

05/23/2012 20:44:00

Portföyümüzde hazır olarak bulunan bakıcılar ve dadılar ;tecrübeli, referanslı, deneyimli ve güvenilir bakıcılarla hizmetinizdeyiz.


BRK GRUP DANIŞMANLIK Tel: 0212 536 77 70 - Gsm: 0533 652 61 18 

BRK Group insan kaynakları tarafından araştırılmış personellerden oluşmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz bakıcı yada dadılar için bizi aramanız yeterlidir.

Bu site bakıcı arayışında olanların amaçlarına daha rahat erişebilmesi için kurulmuştur.
İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'ye bakıcı ve eleman hizmeti sunuyoruz.

Bakıcı arayışınızda bize yardımcı olarak bilgileri, bir bakıcıdan neler beklediğinizi dikkat edilmesi gereken hususları bize bildirerek bakıcı bulma sürecinizi hızlandırabiliriz.

Bize başvuru yapan bakıcıların, beyan ettikleri referansları bizzat tarafımızdan kontrol edilip, daha önce çalıştıkları ailelerle görüşülerek haklarında bilgiler tarafımızdan alınmaktadır.

Biz adaylarımızı şirketimizde mülakatten geçirip; özgeçmişlerini ve referanslarını kontrol ederek portföyümüze ekliyoruz.

Hasta Bakıcısı Hastalarınıza ev ortamında, gerekse hastane'de sevgi ve şevkatle bakabilecek hasta bakıcıları. Hasta bakıcının sabrı, şefkat ve özveri gerekmekte olduğunun bilincin de olan deneyimli hasta bakıcılarıyla, hastalarınıza hastalık dönemin de ilgi ve sevgiyle bütünleşerek destek olmaktır.

Çocuk Bakıcısı Çocuklarımızı güvenle teslim edebileceğiniz referanslı bakııclar , dadılar ve anneye yardımcılar. Siz degerli ailelerimiz en değerli varlıklarınızı teslim ettiğiniz de en az sizin kadar sevgi ve titizlikle ilgilenmeleri gerektiği bilincinde olan, içten bir sevgiyle görevlerini yerine getiren tecrübeli bakıcılar ve dadılarımızdır.

Dadı Çocuklarınız için tecrübeli, eğitimli, referanslı dadılar. Bebeğin ve çocuğun gelişiminde her evre çok önemlidir, sorumluluk ister; bu kavramların bilincinde olan çocuklarla ilgilenmeyi ve onlara zaman ayırmayı seven profesyonel ve güvenilir dadılar.

Ev işlerine yardımcı Sizleri ve işlerinde rahatlatacak, her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak yardımcılar.
Temizlik işlerinde tecrübeli, ütü, yemek, temizlik işlerine el yatkınlığı olan deneyimli yardımcılar

Villara yardımcı personeller Villarlarınızda ki her türlü işle ilgilenecek deneyimli ve becerikli, havuz ve bahçe işlerinden anlayan yaşam alanlarınıza saygılı, titiz ve referanslı karı-koca çiftler

Yaşlı refekatçılar İlerleyen yaş döneminde büyüklerimizin de, çocuklarımız gibi gözetime, bakıma ve bilhassa ilgi ve alakaya ihtiyaç duyarlar. Gözünüz arkada kalmadan büyüklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz referanslı bakıcılar.

HİZMETLERİMİZ

BEBEK ve ÇOCUK BAKIMI

 0-6 yaş arası çocuk bakıcıları
 Anne’ye yardımcılar
 Çocuk gelişim mezunları
 ikiz,bebek,üçüz bebek bakıcılar
 Dadılar & Oyun ablaları
 Yabancı lisan bilen dadılar ve oyun ablaları

YAŞLI ve HASTA BAKIMI

 Hasta bakıcılar
 Yaşlı bakıcılar
 Felçli hasta bakıcılar
 Yatalak hasta bakıcılar
 Hastanede refakatcılar
 Yoğun bakım hemşiresi
 Anne & Babalarınıza şevkatli can yoldaşı
 Alzaymır, demans, parkinson, şizofren, panikatak, paranoyak hasta bakıcı

EV ve İŞYERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ

 Ev işlerinizde hijyenik titiz yardımcılar
 Villalarınıza çocuksuz eşler
 Çiftliklerinize yatılı sorunsuz aileler
 Gündelik ofis ve ev temizliği
 Vasıflı ve vasıfsız elemanlar
 Yazlıklarınıza sezonluk yardımcı elemanlar

www.brkgrup.ticaretimiz.com 

Ynt: Yardımcı

05/30/2012 21:41:00

bende yatılı yardımcı arıyorum..bulan ya da bilen var mı ?

Ynt: Yardımcı

06/27/2012 19:45:00

Merhaba ben sabah 8 aksam 7-8 arası calısabilirim.eger yeni bir yardımcı arıyorsanız mesajınızı bekliyorum

Ynt: Yardımcı

06/27/2012 19:54:00

Merves siz neredesiniz ve neelere gidebilirsiniz?

Ynt: Yardımcı

06/28/2012 09:26:00

Ben istanbul maltepedeyim.anadolu yakasinda calisabilirim

Ynt: Yardımcı

06/28/2012 09:37:00

daha önce çocuk baktınız mı kaç yaşındasınız?bir de ne kadar bir ücret düşünüyorsunuz?mesaj da atabilirsiniz

Ynt: Yardımcı

06/28/2012 17:44:00

Mesaj attim size

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...