bi kayınvalide sorunu daha

<12>

Ynt: bi kayınvalide sorunu daha

01/13/2012 13:26:00

babannem evlendikten sonra bir gözün kör bir kulağın sağır olacak diyor.

Ynt: bi kayınvalide sorunu daha

01/13/2012 13:26:00

babannem evlendikten sonra bir gözün kör bir kulağın sağır olacak diyor.

Ynt: bi kayınvalide sorunu daha

01/13/2012 20:05:00

Bence kv ile konuş.Temizlikçi böyle birşey anlatıyor doğru mu diye.Hatta anneme söylemiş annem çok üzüldü de.Eminim kvde çok üzülür bunu duyarsa daha dikkat eder bundan sonra eşini hiç karıştırma.

Ynt: bi kayınvalide sorunu daha

01/13/2012 20:18:00

bence sadecw temizlikciyi cekin kenara laf tasimamasi gerektigini soyleyon kv ile yada esinizle bunu konusup ortaligi bulandirmayin adaada arkadasimizin aoylediklerine aynen katiliyorum. hem belki kv baska bisey demek istedi temizlikci kafasinda boyle kurdu. sebep her ne olursa olsun esinize annesini asla elestirmeyin

Ynt: bi kayınvalide sorunu daha

01/13/2012 21:26:00

Bazen laflar öyle bir çarpıtılarak geliyor ki. Birinin ak dediğini gelip kara dedi diyenler oluyor. Bana da aynı şey oldu kv güya işte inciye kaynanalık yapacam demiş bundan sonra. Allahtan yanında başkası varmış ki ona sorduğumda kaynana gelin ile ilgili komik bir yazı gördük kv den de inciye bendemi kaynanalık yapsam bundan sonra demiş gülerek. Şaka maksadıyla.  Yani diğer kişi olmasa kv düşman olacaktım. Size gelip diyen kişilerde ara bozmak için olmadık şeyleri oldu diye gösterebilirler.Ben artık duyduğum şeyleri direk telefon açıp anne böyle birşey dedin mi diye soruyorum. İçimde kalsa eğer söylemesem belki de bir hiç uğruna ara bozulacak. Siz siz olun kimsenin lafıyla hareket etmeyin.

Senin yerinde olsam kv derim. Anne böyle bir şey demişsin annemde cidden çok üzüldü aslı astarı varmı derim. İnanıyorum ki kv de annene giden bir temizlikçiye bunu diyecek kadar da cahil değildir. Kv bunu duyunca inan oda üzülecektir. Kendi kendini yiyeceğine, karşındakini kötü bileceğine konuşmak en mantıklısı. İçinde kalmaz hem. Eşini de hiç karıştırma. Erkekler kadınsal sorunları anlamaz ki karşısındaki annesi. Demiş olsa bile eşine göre demesinin de bir sebebi vardır annesinin. Hiç bir koca annesini kötülemez çünkü. Bunu diyerek sorunlarınızı daha da arttırırsın. En güzel kv ile konuşman. Sonunda ölüm yok ki hem. 

Ynt: bi kayınvalide sorunu daha

01/14/2012 05:40:00

merhaba benim yazdığım şeyi kimsiliyorsa burdan silebilirmi

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...