genel paylaşım alanı

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 12:23:00

selam bende yeni katıldım aranıza.benim oğlumda yürüyebiliyor ama kendini garantiye almadan gitmediği için yola kendi başına çıkamıyor henüz.ilk adımlarını atalı 3 hafta oldu..pek ilerleme katedemedik ama yakında kendi başınada yürüyecek inşallah.kilodada biraz ağır basıyor ben ona bağlıyorum gecikmesini..neyse cnm sağlık olsunda elbet yürüyecekler.

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 12:40:00

Hoşgeldiniz :)

Bugün doktor kontrolümüz vardı. İyiymişiz, sevindim ben de. 
Ama doktoru görünce nasıl ağlıyor, nasıl. Pek fena olduk.

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 13:26:00

herkese iyi hafta sonları annelerim...

karakaya, hoşgeldin...

bhk, inş oyun grubu bulabilirsin bende arıyorum, bulamazsam kreşin  oyun grubuna yazdırıcam haftada iki günmüş...

özgür anne, çok sevindim bende iyi olmanıza:)ay kıyamam ben ona ya,ağlamasın:)

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 17:42:00

3 seferdir böyle. Aşıları hatırlıyor sanırım. Daha önce öyle güle oynaya giderdik ki... Büyüyorlar herhalde? Diğer annelerde durum nasıl? Çocuklar ne yapıyor doktor görünce?


Bizim de oyun grubumuz yok. Parkta çocuklarla ilgileniyor ama daha tam zamanı geldi mi bilemedim. 

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 20:28:00

Kayra'nında muayenede ilk zamanlar sesi çıkmıyordu.ama bir kere dr amcası pipisiyle ilgili bir işlem yaptı.o gün bugün sedyeye yatarken ağlıyor.boyunu zor ölçüyoruz.

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 20:31:00

bizdede aynı durum var kilo ölçerken srn yok bir tek ama diğer her işleme tepkili:))

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 20:34:00

parkta egede çocuklara çok ilgili, ben oyun grubu için araştırma aşamasındayım, yani görüştüğüm ve beğendiğim  kreşteki müdürde eylül gibi başlamasının daha uygun olabileceğini söyledi. bakalım bende bakınıyorum:))

Ynt: genel paylaşım alanı

03/13/2010 20:37:00

bhk bencede yani bazen çocuklarla bir araya geldiğinde tepkiller veriyor çok seviniyor, ancak genelde yaş grubuna uygun çocuklarla biraya gelmesi gerekiyor ben bulamadımöyle bir grup dediğim gibi hala bakınıyorum ama olmazsa eğer kreştekine vericem. orada da en uygun grup eylülde açılacakmış. yaşı daha büyük olanların grubu varmış şu anda.

Ynt: genel paylaşım alanı

03/14/2010 14:06:00

doktora son birkaç gidişimiz çığlık çığlığa sonuçlandı. daha kilosu boyu ölçülürken başlıyoruz. dediğiniz gibi aşıları hatırlıyor galiba. doktorumuz da sağolsun çocuk aşıyı anlamasın diye ağlamasına izin veriyor :S  doktor fobimiz bu yüzden gelişmiş olabilir...

oyun grubu bizim için erken galiba. kızım evde bizim aramızda bıcır bıcır ve sosyalken, dışarı çıkınca suspus oluyor. yabaniyiz de biraz. daha çok gözlemlemeyi seviyor. oyunlara karışmıyor. ortama alışması için birkaç gün geçmesi lazım... belki ileride.

Ynt: genel paylaşım alanı

03/14/2010 17:58:00

Bizim doktorumuz Defne'nin babaannesi olduğundan muayenelerimiz ev ortamında gerçekleşiyor. 3 aşısı dışında tüm aşılarını da babaannesi yaptı. Her seferinde bir daha başka bir doktora yaptıralım diye karar alıyoruz ama sonradan evde yapılacak olması kolayımıza geliyor. Aslında artık her şeyin farkında olduğundan yabancı bir doktora yaptırsak daha iyi olacak ama dikkatini başka şeylere çekip o görmeden aşısını yapınca  pek anlamıyor.


Nadir olsa da dışarıda gittiğimiz kontroller hep feci şekilde ağlamasıyla sonuçlandı. Rutin kontrollerde değil ama aşıdan sonra çok ağlamıştı. Evde aşı olduğundan bildiği bir ortam olduğundan sanırım pek sorun çıkmıyor.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 aralık annelerinin paylaşım alanı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...