genel paylaşım alanı

Ynt: genel paylaşım alanı

04/01/2010 11:23:00

esrasena;aynı kaderi paylaşıyoruz desene.bu hep böyle olucak ve şımarıcak bu sıpacıklar:)işimiz zor

Ynt: genel paylaşım alanı

04/01/2010 11:24:00

Merhabalar...

Çocuklarınız hangi kitaplara bakıyor bu aralar? Biz bir süredir yeni kitap alamadık. Maalesef kitapçıya gidip uzun uzun seçme vaktim de olmuyor. O nedenle internetten sipariş vereceğim ama kitabı görmeden Defne'nin hoşuna gidip gitmeyeceğini anlamak çok zor. Önerilerinizi bekliyorum...

Ynt: genel paylaşım alanı

04/01/2010 15:13:00

Nilay cım umut aslında sesli kitapları çok seviyor.bir tane ondan var.önceki gün aldıklarım ise masal kitapları.timsah ile tilki bir sayfası yapboz şeklinde.şimdilik onları çıkarmadım okuyoruz resimlerine bakıyoruz bayılıyor.önceki seriler küçük tay -aslan-tavşan vs..kitabı aksatma bencede  çok hoşlarına gidiyor.bazen istemesede ben alıp okumaya başlıyorum gelip kucağıma oturuyor umut resimleri soruyor.merak ediyor.benimde hoşuma gidiyor.

Ynt: genel paylaşım alanı

04/01/2010 15:48:00

favorimiz şu aralarda dahil olmak üzere genelde elinden düşürmediği kitap

http://www.ilknokta.com/urun/68107/Buyuk-Sozlugum-Varliklar-ve-Kavramlar.html

en son tubitak yayınlarının erken çocukluk serisinden bazılarını aldım,resimlerine bakıyoruz çok güzeller gerçekten...

bir de meraklı minik dergisini alıyoruz her ay o da çok güzel ve sevdiği bir dergi

Ynt: genel paylaşım alanı

04/01/2010 15:53:00

duha da emerken ısırmıyor. ama arada istem dışı olarak kaçıyor tabi. acıdığını pek belli etmemeye çalışıyorum, yoksa oyun yapabilir... tecrübemiz var da :) emerken genelde ayağını suratıma değdiriyor, birkaç kez hızlı şekilde ayağını yüzüme doğru savurup da ben tepki verince oyun yaptı bunu. bazen aklına esince tekme atıyor :S artık tepki vermemeye çalışıyorum...

kitap olarak, evdeki masal kitaplarının resimlerine bakmayı seviyor. "kaaga, kaaga" diye kitabını alıp yanıma geliyor :) bu "kaaga" sözü de umutunannesi'nin aldığı timsah ile tilki serisindeki "fil ile ördek" kitabından kalma. oradaki "güzel karga" hikayesini açıp açıp kargayı gösteriyordu :) bu yüzden tüm kitapların adı "kaaga" oldu duha için. bu arada o kitabı bizim hoyrat kız yırttı. hem de yapbozlu olduğu için kalın kartondan yapılmış bir kitap. yapıştırılacak kitaplar arasında duruyor :)  bir de "haydi beni bul" serisinden "sözcükler" ve "renkler" kitaplarını almıştım geçenlerde. onları da seviyor. nesneleri öğretmek için güzel bir kitap. şimdiki favorisi, babaannesinden gelen disney klasikleri serisinin "tarzan" kitabı. onu da parçalamak üzere :))

Ynt: genel paylaşım alanı

04/01/2010 15:56:00

o kalın yapbozlu kitaplardan bizde bir tane almıştık yapbozdan dolayı sayfalar çok kalın oluyor, egede ayırmaya çalıştı sayfayı çevirme amacıyla:) sonuç ciltletmem ve yapıstırmam gerek:)))

Ynt: genel paylaşım alanı

04/02/2010 11:36:00

merhabalar
nasılsınız biz iyiyiz sabah geç kaltığı için oyun saatimizde umut efendi uyuyor bugün.rüzgardan bugünde çıkamayacağız dışarı.dün akşam üzeri sakinleşince biraz çıktık açıldık parka gittik salıncak bindik.kum oynadık azcıkda.

Ynt: genel paylaşım alanı

04/03/2010 13:24:00

herkese iyi hafta sonları olsun
bugün hava çok güzeldi.fırsatı kaçırmadık ve bol bol oynadık parkda.banyomuzuda yaptık.şimdi uyuyor mışıl mışıl umut um.herkes iyidir dilerim.

Ynt: genel paylaşım alanı

04/04/2010 18:50:00

herkese merhaba annelerim,
İzmire geldik ege anneanne ve dedemizle  hasret gideriyor. pek mutlu:))
havalar da çok güzel...

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 05:25:00

bize de babane dede geldi, ela çok mutlu, yaşasın:)

havalar da güzel.

dışarı çıkınca haftasonu çok güzel geçiyor, zaman akıyor, kız yoruluyor ve gece güzel uyuyor. yaşasın bahar!


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 aralık annelerinin paylaşım alanı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...