genel paylaşım alanı

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 07:11:00

ne mutlu sizlere :)

haftasonu hava çok güzeldi burda da. bizim kız dün çok güzel yoruldu, çok güzel yedi. ona rağmen gece en az 5 kez kalktı :( alt dişler çıkıyor... ah şu diş sıkıntısı olmasa...

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 07:43:00

Dişler fena:( Pis azılar... Bizim köpek dişleri kabardı demişti doktor ama bakıyorum gelen giden yok şimdilik... 

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 07:50:00

biz azıya henüz geçemedik. yan kesiciler çıkmaya çalışıyor... azıları korkuyla bekliyorum. inşallah beklediğim gibi kötü geçmez o dönem...

köpek dişleri en son mu çıkıyor? hissetmeden çıkarır inşallah kuzucuk...

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 09:07:00

sevgili anneler hepinize selam!yaşasın bahar geldi.artık bebeişlerle evde bunalmak yok.havaların güzelleşmesiyle geliş gidişler başlamış bakıyorum.egeninannesi;bol bol gezin stres atın,kendinizi çok özletmeyin lütfen:)özgüranne ve elvan;ahhh bu dişler...bizede dr köpek dişlerini sürüyor dedi ama ortada bişi yok henüz.şimdilik efenin durumu fena değil azılar çıkarken tam bi faciaydı:(umarın bu defa öyle olmaz.ama pek umutlu değilim köpek dişleri çok zor çıkıyormuş çünkü:(bu arada eşim yarın 5 gün izine çıkıyor.antep,urfa,malatya..gezicez bakalım efeyle ne kadar gezilirse(bizimki arabayı hiç hazetmez,illa sokakta gezcek)bütün bebişleri öpüyorum kendinize iyi bakııın...

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 09:09:00

elvancım köpek dişleri en son  değil,köpek dişlerinden sonra daha 4 büyük azı var

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 09:24:00

paparina buralardayız canım:)) size de iyi gezmeler...
dişler çok hırpalıyor hem bebekleri hem de anneleri:(

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 09:30:00

Merhaba herkese,
Elvan biz de çok uykusuz ve sıkıntılı geceler geçiriyoruz. Uykusuzluktan mahvolmuş vaziyetteyim. Tatlı huysuzum ise şu anda mışıl mışıl gündüz uykusunu uyuyor. Peki geceki minik canavar nerede?:)) Diş sıkıntısı muhtemelen, jel falan işe yaramıyor ama.
Yeni bir adet çıktı şimdi; ilk 2-3 saatlik uykuyu yatağında uyuyor, sonra avaz avaz bağırıp kendini oturma odasına aldırıyor. O oda onun oyun odası ve halısının üstünü ince bir yorganla kapattım, gayet yumuşak. Yere bıraktırıp kendini orada uyumaya başlıyor. Sık sık huysuz ağlamalarla uyanıp yatağa yanımıza gelmeye kalkıyor sonrasında. Yani anlayacağınız evin 3 odasını geziyoruz. Sabah 5'ten sonra babasının göğsünde uyuyup kaldı en son. Yatağından soğumaz umarım.En korkutuğum şeylerden biri.
Paparina size iyi gezmeler, umarım çok rahat geçer. Bizim de önümüzdeki ay İstanbul planımız var, şimdiden düşünüyorum nasıl olacak diye?

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 09:31:00

egeninannesi İzmir'e hoşgeldiniz. Gerçekten hava çok güzel. Biz de atacağız kendimizi sokaklara Defne uyanınca..:)İyi tatiller.

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 11:42:00

Bizim dişler geçenlerde alt kesicilerin de çıkmasıyla 8'lendi. Ama ucu çıktı, henüz daha tam çıkmadı. Köpek ve azı dişleri nasıl olacak bakalım.

Biraz önce evi süpürdüm, sürekli kabloyu çekiyor, hortuma dolanıyor falan, fare gibi. Aşık ya süpürgeye, süpürme işlemi sırasında aşk yaşıyor resmen. :))

Irmak hanımın oda takımının abajuru ve battaniyesi geldi biraz önce. Heyecanla açtım, oda hazırlamak çok keyifli yaaa, hele mobilyalar gelince heyecanım daha da artacak, sonra cicileri yıka yerleştir falan... En güzeli de yazın doğacak olması, yazı zaten severim, bu yaz bana kızımı getirecek inşallah. Oğlumda eldeki mobilyaları kullanmış, sadece karyola almıştık, o yüzden bunun heyecanı daha fazla. ;)

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 12:39:00

ırmakyağmur güle güle kullanın cicilerinizi:))iyi günlerde,hep böyle güz<el telaşlar yaşansın hayatımızda dilerim ki...

bu elektrik süpürgesinin sırrını büyüsünü bende anlamadım, Ege'de bayılıyor...

gozgen teşekkürler cnm, hava gerçekten çok güzel... Bahar,yaz gibisi yok:)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 aralık annelerinin paylaşım alanı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...