genel paylaşım alanı

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 19:09:00

Hmmm hani içi suyun yüzeyinde kalacak malzeme ile dolgulu olanlardan mı? Memnun kalmışsınız demek, biz de düşünebiliriz, ama erkek modelleri nasıl oluyor acaba, slip mayo şeklinde mi??

Ynt: genel paylaşım alanı

04/05/2010 19:14:00

yok benim dediğim şekli o tip ama penye olanlardan

http://www.eylulgiyim.com/eylulgiyim/wp-content/uploads/2009/06/urunlerim-007-small1.jpg

linktekine benzer modellerden

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 07:33:00

paparina, iyi gezmeler size de :) 2,5 sene önce (nerdeyse 3 sene olacak) duha meydanda yokken biz de bir doğu turu yapmıştık 1 haftalığına. o zaman eşimin askerliği dolayısıyla malatya'da kalıyorduk. görevi biter bitmez kendimizi yollara attık :) elazığ, diyarbakır, mardin, urfa, adıyaman ve malatya turu yaptık. çok eğlenceliydi bir dolu anıyla döndük :) malatya'ya önceden gittiniz mi? gitmediyseniz birkaç yer önerebilirim size...

gozgen
, biz de ilk dişleri çıkarırken zorlanmıştık. yarım saatte bir uyanıyorduk :S ben de korkuyordum acaba bana ve memeye mi alıştı diye, fakat sonra oturdu herşey. diş dönemi çok anneci oluyorlar, onların bu isteklerine boyun eğmek zorundayız. sonra düzelecek inşallah herşey... sizin hangi dişler zorladı bu kadar?

ayşegül, bizden erken çıkardınız dişleri ama size yetişiyoruz diş konusunda :)) elektrik süpürgesi aşkı aynı. süpürge tepeye doğru hava üflüyor, kafasını o havaya verip kahkahalar atıyor :) saçlar çizgi film karakteri gibi tepeye dikiliyor :)) bu yüzden evde süpürge açamaz oldum... ırmak prenses güle güle kullansın cicileri :)

ozguranne,
eşimin saç kesme konusunda kötü emelleri var :) ona bu konuyu açtırtmıyorum bile. saçımızı kestirmedik, düşünmüyorum da. ama merak de ediyorum saç kesilince gürleşiyor mu? esrasena'ya bunu sormak istiyordum. saçınızda bir değişiklik oldu mu? gürleşti mi? bir de kız anneleri kızlarınız toka taktırıyor mu? bizimki farkettiği anda saçından yolup çıkarıyor tokayı. saçları hep gözünün önünde, saçlarının uzamasını dört gözle bekliyorum...

kıyafet olarak kalın ceketimizi-beremizi kaldırdık sadece. dışarı çıkarken kapşonlu ceket giydiriyorum, pantolonunun altına da külotluçorap... burası hala serin olabiliyor. yaz için de birkaç takım alışveriş yaptım dayanamayıp :) bir de mothercare'den 18-24 ay atlet ve çıtçıtlı body aldım. 9-12 aylık olanları hala kullanıyoruz ama küçük gelmeye başlamıştı :))

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 07:37:00

esrasena, ben de merak ettim. saçlar gürleşti mi? bizim kızın saçları zayıf biraz. üzülüyorum.


elvan, biz de kestirmedik. evden kestirin diyen sesler var ama uzasa yana doğru taransa gözüne gelmez diye düşünüyorum. kestirirsek kahkül gibi olacak, pek sevmem ben. toka genelde taktırıyor ama bazı tokalara gıcık. onları çıkarıyor. denemeye devam edin. seveceği bir toka bulursunuz mutlaka. çok ince lastik tokalar var. kafada olduğunu hissetmiyo sanırım. 

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 07:43:00

evet, bana da sürekli önleri kessene diyorlar... ama kesince yine uzayacak, sürekli kesmek zorunda kalacağım. uzasa da bari arkada toplasam diye düşünüyorum... ince lastik tokaları da düşündüm ama ya farkederse, çıkarıp ağzına atarsa diye evhamlandım. vazgeçtim. aslında ağzına attığı yabancı şeyleri pek yutma huyu yok ama yine de temkinli olmak istiyorum...

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 07:45:00

elvan aynı nedenle ben de kıllanıyordum ama onlar ciddi çok küçük. bi deneyin gözetim altında isterseniz. bu kalın lastik olanları ağzına sokuyo bizimki. yutulur şey değil ama yine de pis yahu. ben de katılıyorum sana. uzasa daha iyi. hem de sevimli maymın:)

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 07:56:00

evet bir deneyim bakalım. belki hiç farketmeyecek. benim taktığım tokalar genelde clipsli tokalar. rahatsız ediyor olabilir hakkaten... laftan anlayacak zamana gelseler keşke :) açıklamasını yapınca anlarlar belki.

bir de şey diyorlar, saçlarını mutlaka topla, saç alnına değerse alnını tüylendirir, alnı daralırmış :S doğru mu ki bu? siz ne düşünüyorsunuz?

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 08:02:00

Ben de o alın kıllanması olayına çok kıllanıyorum, o nedenle hep topluyorum. Alnı kapanır, daralır derler bizde de. Bilmiyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum.

Ynt: genel paylaşım alanı

Ynt: genel paylaşım alanı

04/06/2010 09:13:00

:) maşallah çok tatlı ela... oyy bir tane de fıskiyeniz var :) bizim kızın saçları biraz daha uzun ve dalgalı. salınık bırakınca direkt gözüne giriyor... ince lastiklerden alayım en yakında, denemek lazım :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 aralık annelerinin paylaşım alanı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...