bebeğimizi beklerken

<12>

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/01/2011 12:22:00

bugün beni hastane çantası telaşı sardı :) dolayısıyla yıkanacaklar ütülenecekler yerleşecekler falan... bebeğimim odasındaki mobilyaları sildim ama bende bittim eğilip kalkmak çok zorlaştı :( dün gecede yıkanacakları ayırıp bir hurçda toplamıştım yarın sabah yıkamaya başlıyorum hayırlısıyla :)

aishwarya ne güzel eşinin elinden geliyormuş marangozluk :) süper bir hatıra olur kızın büyüyünce kendi çocuklarına kullanır inşallah beşiğini :) bizim babamız ancak park yatağı kurar :)))

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/01/2011 13:50:00

bende hem panik halinde geç kaldım diyorum 2 dk sonra yok yaa daha acelesi yok zaman var diyorum :) ütü kim sever ama minicik şeyler ne olcak ütü masasına diz üstünden bas ütüyü gitsin maksat mikrobu kırılsın :))))


merak ettim neler yaptın foto koysana. fimo hamarunu ne ola ki ilk defa duydum :)

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/01/2011 13:58:00

aaa süpermiş hakketen! duvarlara yada mobilyalara yapıştırabilirsin sanırım :) ya bende hep böyle bişeylerle uğraşmak istemişimdir ama hiç başlayamadım heves var eylem yok nası bir çelişkiyse :)

ellerine sağlık! :)

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/01/2011 17:34:00

Ben kokuya aşırı hassasiyet yaşadım başlarda. Fimoda da zehirli maddeler olduğu için bütün fimo varlığımı yeğenime verdim :) Çocuk bayram etti :)


Fotoğrafını göremiyorum Aishwarya, bir tek ben mi göremiyorum?..

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/04/2011 07:11:00

idaaum bebişin odası çok ferah çok güzel olmuş :) pembelere boğmamışsın çok sade çok beğendim :) sağlıkla mutlulukla odasında büyür inşallah minik İda :) anneninde ellerine sağlık süt köşeside süper olmuş :)

bizim odamız minik süt köşesi yapamadık artık evin her köşesi süt köşesi bizim için :)))

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/04/2011 08:22:00

odası eşyaları biraz mavilik olsun istiyorum ama giysilerde kısıtlama yapmıycam erkek diye her renkten giysin sonra babası gibi olmasın :) siyah gri mavi beyaz lacivert başka bir renk yok adamın dolabında :)

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/04/2011 08:42:00

ben kırmızı iştah açıyor diye biliyorum şu restorant kültüründen :)

biraz maçodur babamız :) ben küçükken her renk giydireyimde sonra kendine kalmış belki herşeye rağmen babasına çeker belli mi olur :) ama pembeyi moru fazla abartmamak gerek ters tepki olmasın maço olmasın derken fazla da kibarlaşmasın oğluşum :)))) tövbee tövbeee neler düşünüyorum yahuuu!!!

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/04/2011 08:47:00

gönderdiğim adrese baktın mı aish keçe kapı süsleri hoşuma gitti benim. form doldurup sordum istediğimiz değişiklikler oluyor mu fiyatı ne kadar falan bakalım cevap gelecek mi. gerçi hala isimde karar veremedik önce onu kesinleştirmek lazım :)

Ynt: bebeğimizi beklerken

04/04/2011 08:58:00

nasıl biri olurlarsa olsunlar biz onları çok seveceğiz tabiki ! insan gibi insan olması önemli olan ama ne bileyim anne baba olunca garip düşünceler doğuyo ister istemez :)

ben sadece perdelerde mavi kullanacağım ama gün ışığı ile odaya mavilik katar diye düşünüyorum inşallah faydası olur bebek için
sarı renk için yorumun nedir? bizim yatak odası sarı ağırlıklı da :) kırmızı bişiler mi eklesem napsam yada oğlum doğana kadar bekliyim şimdi istesemde vahşileşemem :)))

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Mayıs Bebekleri & Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...