ağlayarak uyuma

12/19/2010 19:14:00

merhabalar..poyraz doğduktan hemen sonra üye olmama rağmen hesabımı şu zamana kadar aktifleştirmemiştim.grubu keşfedince  tam döneminde danışacak anneler bulduğum için çok sevindim.


benim olayım şu; büyük olasılıkla dişlerden kaynaklanıyor ama..poyraz son 4-5 gündür uyutmaya götürdüğümü anladığı anda ağlamaya başlıyor.mama sandalyesinde uyukluyor gözlerini ovuşturuyor ama yatağa koyduğum anda başlıyor..uykuya dalışlarımız kabus gibi oldu artık..geceleri de arada bir ağlar gibi mırıldanıyor sonra tekrar dalıyor..gece bazen bir uyanıyor sanki sabah olmuş gibi 1-1,5 saat uyumuyor.yatakta ayağa kalkıyor bizi  bekliyor sızlanarak...gündüzleri de  artık yarım saatten fazla uyumuyor.
sizdede benzer problemler varmı?4 dişi çıktı.5.side patlamak üzere sanırım. ben ona bağlıyorum ama ne biliyim..


Ynt: ağlayarak uyuma

01/25/2011 14:40:00

benim poyrazımda diş çıkarırken huysuz lanıyor gecelri rahat uyumuyor..ben calpol veriyorum akşamları uyumadan önce rahat uyusun diye....yatmadan yıkıyorum rahay-t uyusun diye geceleri de uyanırsa bırakın bence ağlasın 1 saat kucakta durması bunu alışkanlık haline getirmesini sağlar gazını çıkartın bacaklarını bükerek emzirin yada  yada susuyor da olabilir mutlaka su içirin her uyandığında ben poyraza su veriyorum içiyor emziriyorum ....memede uyuyor yatırıyorum..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Mart Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...