Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/16/2011 11:47:00

Hayır saat 10:00 başlıyor...

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/17/2011 10:04:00

Cumartesi biz de Smile kids'deydik.Gayet güzel bir ortam.Çocuklarda baştaki bölümlere katılamasalarda diğer bölümlerden keyif aldılar.Buranın tek sıkıntısı aylık olması.Her hafta gitmek ne kadar cazip bilemedim.Aslıhan siz farklı bir bilgi alabildiniz mi?
Bu arada geçen hafta attığım maillerden Dadya Çocukları Kreşi geri döndü.

Sizi 22 Ekim saat 11:00-13:00 saatleri arasında ücretsiz deneme dersi için bekliyoruz diyor.Gelmek isteyen olur mu?Bi aksilik olmazsa ben gitmeyi düşünüyorum.Alternatifleri değerlendirelim derim.

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/17/2011 10:24:00

aaa Özdencim ben çok isterim gelmeyi... süper fikir

 

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/17/2011 10:39:00

ilk kismindan degil ama parkur kismindan kizim da cok keyif aldi eve donerken de arabada resmen sizip kaldi. umitkoy'deki dadya cocuklarindan bahsediyoruz di mi? oyleyse ben de isterim.

Bunun icin de kayit yaptirmak gerekiyor mu?

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/17/2011 12:41:00

Biz de gittk Smileygym deneme dersine. Arkadaslar bahsetmişler genel olarak zaten. Bittikten sonra Gozde ve ben de ayrıntıları konustuk. 1 aylık uyelik neyse de 3 ay benim için çok uzun bir süre. Yani çocugum soyle 3 yas ustu olsa gidip bırakırım, aktivite bitiminde alırım, hastalık durumlarını daha az dusunurum falan. O nedenle 3 aylık uyelik benim için uzun. 1 ay içinse istedikleri fiyat 180 liraya yukseliyor bu da cok geldi bana sahsen. derse bolersek, 45 lira yapıyor o da ne bileyim 1 saat için fazla gibi. Elbette kişiye göre değişir fiyatın yükseklik-düşüklük olayı.

Grup olarak gidersek özel birşeyler olup olamayacagını sorduk fiyat anlamında. En son aylık 150 olabilir dedi ordaki Ceren Hanımdı yanılmıyorsam. Onun için de zaman sıkıntı, yalnızca Pazar sabah 10 olabiliyor, Cumartesileri degil. Pazar gunu de kime ne kadar uyar bilmiyorum. Ya da aksam 17:00 oluyor ki ona ben zaten katılamam.

Bilmiyorum Pazar sabahı için ne düşünürsünüz?!

Durum budur sevgili arkadaşlar.

Not: Özden-Betül katılacaksanız Cumartesi deneme dersine  Dadya Çocukları Kreşinde ben de gelebilirim. Haberleşelim. Uzaklık konusuna bakmam gerek tabii devam etmemiz halinde. Ne kadar sürer bizim evden bilmiyorum.

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/17/2011 12:45:00

Aslıhancım benim cumartesi durumum karışık biliyorsun ama Pazar niye olmasın. Bence liste oluşturup yetkililerle öyle görüşelim

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/17/2011 12:49:00

Betülcüm evet biliyorum. Bu durumu da açtım aslında orda. Kendi grubumuz olursa telafi dersini tek çocuk için yapamayız dedi. Ama mesela hepinizi hafta olarak erteleyebiliriz dedi.

PAzar için de birkaç arkadaşla konustum. Çoğu kişinin eşiyle vakit geçirebildiği tek gün olması dolayısıyla genelde olumsuz konuşuldu ama bakalım kimler neler önerecek.

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/18/2011 00:21:00

dadya oranda da varmış?

özden ne hakkında görüştün bize de bilgi verir misin biraz canım?

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/18/2011 05:01:00

Arkadaşlar Dadya çocuklarının oyun grubu açılan Oran şubesiymiş.Tekrar teyid için sordum.
Adresi: Dadya Çocukları Oran
İlkbahar Mahallesi, 571 Cadde 618 Sokak No: 3 (Oran MSB Lojmanları Arkası)
Edacım haftasonu etkinlikleri ile ilgili internet sayfalarında yazıyo bişiler.Bana da başka bi bilgi vermediler açıkcası.Gidince görücez sanırım.Ama merak ettiklerimizi sorabiliriz tabi.
Etkinlik linki:
http://www.dadyacocuklari.com/yeni/alt_sayfa.php?s=78
Bu arada yazıştığım bayan katılacak çocukların isim ve doğum tarihi bilgilerini yollarsanız sevimirim demiş.

Ynt: Hafta Sonu Çalışan Anneler Grubu

10/18/2011 06:10:00

Merhaba bizde cumartesi gunu Smilegym deydik. ilk kısmına yetişemesek de özellikle parkur kısmında Burçağın çook keyif aldığını fark ettim. demek ki bu sebepten o da arabaya biner binmez sızan cocuklardan biri oldu:) kış geliyor ve evde daha cok kapalı kalacak o yüzden bu yada benzer bir aktiveye katılsın cok istiyorum. curcuna da güzel tabi ama orada doğalarına bıraktığımız sosyalleşme/oyun akışı burada elbette daha profesyonel organize edilmiş. ama benzer yerlerde olduğu gibi Smilegym de de gözümüze sokulurcasına yapılan ucuz ticari numaralar beni çok rahatsız ediyor. Aslıhan da yazmış; 1 aylık ders başı 45 TL'ye 3 aylık ders başına 30 TL'ye geliyor. arada başka bir seçenek yok. münferit katılayım katıldığım ders başına para vereyim alternatifi yok. biz kendi grubumuzu oluşturalım ihtimalini zorlayınca aylık üyeliği 150 TL'ye indirdi ama onlara uygun-primetime dışı- gün ve saatleri seçenek verdi. neticede cumartesi dışı günleri tercih etmiyorum ders başı 45 TL'yi de verilen hizmete göre çoook yüksek buluyorum.  Eee hadi o zaman bu hafta da dadya yı deneyelim...Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...