ucuzler ve sosyal hizmetler

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:52:00

evet ülkü bence de ayyynen öyle..hikayeden "esinlenilmiş" demiştim çok önce..belli ki hikayeyi bilen birisi, ekmeğini yemeye çalışmış..üçüzlerin ve ailesinin durumdan  haberdar olmadığını düşünüyorum...belki de şu an gaayet iyiler, hayatlarından memnunlar...

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:52:00

evet who benden once yazmissin.
ve kadinla keske siz de konussaniz.
2 cocugu hasta, 1 cocugunu da yeni kaybetmis bir anne kesinlikle oyle rahat konusamaz. bir de yasak ask olayi var ki, bu hasta cocuklara ragmen gunumuze kadar devam eden..
olamaz diyorsun, boyle bir anne olamaz.
yokmus zaten.

ben simdi asil ucuzler ve anneleri nerede onu merak ediyorum.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:52:00

Hiç kızı bıle olmayabılır bence.. Ikı uc resım var sadece, ıkıncıden haber yok, bu kısı sızofren olabılır, hersey olabılır..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:53:00

Ben ne olduğundan emin olmadığım için yardımda bulunmadım, Canann adlı kullanıcıda gelen mailleri hep göz ardı ettim, 3-4 kez geldi sanırım mail. En son yolladığından güncellememde sormuştum, listemdeki arkadaşlarım da çok yardımsever bir bayan olduğunu söylemişlerdi. Sonra 3üzlerden biri vefat ettikten sonra bir yardım harekatı olmuştu, o zaman heveslendim yardım için. Ama böyle şeylere çok zor güvendiğimden vazgeçtim yine.

Şimdi para yatıran arkadaşlardan birileri, hepsinin yapmasına gerek yok. Savcılığa bir şikayette bulunsun, ödeme yapılan hesap belli, toplanan para miktarı belli. Canann adlı kullanıcı kimmiş, bu kişilerle bağlantısı var mıymış savcılık tarafından araştırılır. Bence en kolayı bu. Olay burada kapanması lütfen, ortada büyük bir dolandırıcılık var gördüğüm kadarıyla, arkasını bırakmayalım.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:53:00

Dün Cananla yazılı bir muhabbetimizi aktarmak istiyorum. Biliyorsunuz kaç günden beri mont ve ayakkabı ıstıyor bizden.. Bende kabul ettim tum saflığımla. Neyse adres yolladı bana. Anneanne işte Istanbul'daymış bir kaç gün ve Ctesi gününe kadar o kıyafetlerin gelmesi gerekiyormuş. Salı istedi. Yollayamadım. Çarşamba oldu. Dedim Canan Beyoğlunda anneanne... bende beyoğlundayım.. ben onunla buluşmak istiyorum elden vermek istiyorum. Muhtemelen çok yakınız. Boş boşuna kargo parası da vermemiş oluruz.

Ne dedi beğenirsiniz. Olmaz.. ben anneanneye 5 lira veririm sende PTT kargo ile yollarsın, gelemez falan da filanda ....Dedim yetişmez.. neyse...yurtiçi kargo ile yolladım...Görüşmek istemedi ...

Bitmedi...

Kargocu geldi paketi almaya ofisime.. Beyoğlu bak yakın yetişir dimi dedim. Abla bu Beyoğlu değil dedi. Okmeydanına bağlı burası dedi ....Ses etmedim haliyle ....

 

Canan demek ki anneanneyi görüyor... kargo parasını ona verebilecek kapasite de ....

Ben safım saf ....

 

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:55:00

Ben şikayet dilekçesinin hazırlanması konusunda da yardımcı olurum.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:55:00

yok, kapanmayacak annesivedefnesi..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:56:00

bendeki hesap da o kişiye ait who

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:56:00

Hey Allahım, birde Emine ŞAPALOĞLU var bendeki hesap no ona ait.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 17:57:00

1 gün önce

Canan ne vitamin yazıldıysa ve hangi mama yazıldıysa ben buradan eczaneden alıp yollayacağım. Bana vitamin ve mama listesi birde aylık tüketim miktarını bildirir misin? Bu çocukları bir şekilde kurtarmalıyız yarın dernekten güzel haberler alırız inşallah.

20 saat önce

canım görüştüm recetesız vermıyorlamış ıstersen bı sen ara 0539 519 65 20

11 saat önce

canım anneleri ismini okuyamıyormuş amerıkadan gelcekmiş o mama ben ılacları sordum sanmış reçetesız olmuyor demiş ben yanlış anlamısımCevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...