ucuzler ve sosyal hizmetler

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:21:00

Damla veya Gökhan bu konuyu eminim görüyorlardır , neden dahil olmuyorsunuz? bu kullanıcıyla ilgili elinizde ne bilgi varsa paylaşın lütfen.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:21:00

Elbette herkes şikayetçi olmalı. Birden fazla kişi tek tek dolandırılmış oluyor aslında ama yasaya göre bazı suçların birden fazla kişiye karşı işlenmesi hâlinde  tek suç sayılıyor ama ceza  1/4'den 3/4 e kadar artırım sebebi yapılarak veriliyor.

Lütfen mağdur olan herkes şikayetçi olsun.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:23:00

sabhtan beri okuyorum ama yetişemiyorum yazılanlara.. hala anlamayanlar var kısaca DOLANDIRILMIŞIZ.
alevcim kendi adına isteyememeiş oalbilir diyorsun ama kader alaz giresunda bir derneğin kurucu üyesi diye hatırlıyorum ve emine şalapoğplu isimli biri var o da evde yardım hizmeti alan bir engelli, belki o da giresundadır ve adı kullanışmıştır ama banka hesabını nasıl açtıracaklar kadın adına.. bence emine şalapoğlu muamma..
birde profilindeki 3üzlerin resimleri, arada sorabildiğim tek soru o oldu.. resimler istanbuldamı çekildi diye sormuştum o da evet istenbulda aileden aldım demişti, yani kendisi çekmemiş aileden almış, ailede o teknoloji varmı ki.. bence kurulan yardım derneğide araştırılmalı, suçlamak isteme ama araştırmakta fayda var.. kafam allak bullak, keşke sabahtan beri okuduklarım ve aklıma takılanları not alsaydım, o kadar çok sorulacak soru vardır ki, gerçi olay açığa çıktı.. işi bilenler bizi yönlendirmeli, bende para gönderenlerdenim ama dua ediyorum ki ramazandaki fitremizi o ıban a göndermemişim..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:24:00

paranoyaklığın sınırı yok; uzun zaman önce liste yaparak istekte bulunan Antalya'lı abla küsüp gitme numarası yaparak nabız yoklayıp, kişilerin tepkilerine göre davranıp sonra yeni bir yüzle ve hikaye ile ortaya çıkmış olabilir mi?

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:28:00

bende malesef fitremizi bu kişiye gönderdim:(su an cok üzgünüm, saskınım:( Ayşe Aral'a da yazsak mı durumu, bir şekilde o da kandırılmış belki de o da araştırabilir,böyle birsey geldi aklıma ne dersiniz?

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:41:00

İnanamıyorum neye inanıcağımıda bilmiyorum kafam allak bullak sadece insanlığımdan utandım o bebek için ağladım insanların ve kendimin fitresini gönderdim bu kadar ucuz olmamalıyız dilekçeye imzamı atarım

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:42:00

Ay ya nasıl böyle olabiliyoruz hala o Canan denen(yani kader denen) kadını düşünüyorum. Savcılık kadını alıp götürünce kızları (birinin daha 40 ı çıkmamış) annesiz kalacaklar diye ağlayabiliyorum. Umarım kızları filan yoktur.Yazık o yavrulara.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:48:00

arkadaşlar yardım konusu artık hiç gözükmüyor tamamen silinmiş bence buradan yapacaklarınızla ilgili yazışmayın çünkü hepsi takip ediliyor olabilir.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:49:00

Neyıne aglayabılıyorsun! bu kısı bu ıslere kalkısırken basına neler gelebılecegını bılmıyo muydu, gelecek ıste sımdı tek tek.. cocuk fln da oldugunu dusunmuyorum o da ayrı mesele de.. varsa tabı onların sucu neydı? ma bence yok cocuk fln

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 18:50:00

vay vay vay.. selam kader, demek bızı okuyosun, gun ola devran done dıyorum


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...