ucuzler ve sosyal hizmetler

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:34:00

numara trcell numarası.. turkcellde üst düzey tanıdığı olan?????

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:35:00

Canan, lütfen bir şeyler paylaşır mısın? Aileyle bağlantısı olan tek kişi sensin?

Lütfen ne olup bittiği hakkında bir şeyler yaz. Ne yapmamızı tavsiye ediyorsun. Bildiğin özel bir durumları mı var ailenin?

Olayı başından beri takip edip, bu kadar çabalayıp arkanı dönme lütfen?

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:38:00

arkadaslar bakın ben su an bursada cocuk hastanesınde gorev yapıorum su andada hastanedeyım ve burdakı yazıları yanımdakı cocuk uzmanlarıda okudu hanı bızde ıyı nıyetlı baktık...cunku bende burda sosyal yardım gonullulerındeım...sımdı tup bebek yapmak sıfır 2 toyot alamkla aynı sey....hadı dıyelım bu ınsanlara bırı hayır yaptı cocuk yaptılar ...tup bebeklerde bır prosedur var...bu bebekler eger cogul gebelıkse dogumun basından sonuna kadar takıp edlır egerkı denıldıgı gıbı ıcınden bırısı tomoru var dıgerı sapastık vs..ise bu hamılelık donemınde tespıt edılır ozellıkle spastık durumum..cunku tup bebekte bu durumlar tespıt edılırse yumurta catlamadan engellenır...ıkıncısı bu ınsanların sabıt adres resmı nıkh daımı ıkamet gıbı unsurları olmadan tup bebek onayı verılmez he dıyelımkı bebekler olustu bunlar savruldular ...o durumdada zaten takıpte olan aılelere devlet el atar ve derkı dur bakalım sartlarını yerıne getırmıyon madem ssya hızmetler alacak bunu der hatta bu aılelerın babalarının ısten cıkarılması durumunda sgk bunların hastalık ucretlerını ustlenır ve vıtamınler dogru ssk karsılamaz ama bunu sosyal hızmetler temın eder...ve tumoru olan bır bebek evde saglık hızmetlerınden faydaamnır bunu ne bakanlık ne aıle karar vermez sıstem otomatık duser ve ambulansla ekıp gıder evıne yanı tum bunların olmaması garıp????egerkı bole bırsey varsa bızlerede yardımcı olmak ısterız yanımdakı dr arkadasım sıvaslı ben de oraları bılırım orda ark var ama bır adres bır HASTANE OLMAMASI GARİP??

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:41:00

Bige ben Turkcell avukatıyım ama numara bilgilerini bana verirler mi hiç bilmiyorum, yasak bildiğim kadarıyla. ama turkcellin kendi hizmeti var, numaranın kimin adına olduğunu tespit edebilriz.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:42:00

duygu hanim tesekkurler.. ben canandan simdiye kadar hastane isimlerini ve adreslerini ogrenmeyi basaramadim.. kendisi gidip goruyordu halbuki.. doktor olan ve olmayan arkadaslarimi yonlendirecektim, yol gostersinler, hastanede islerini takip etsinler diye..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:42:00

ARKADASLAR BENIM ESIM EMNIYET PERSONELI BU GECE 11 DE NOBETE GIDECEK O BAKAR KIME KAYITLI??

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:43:00

duygu açılamalar için çok sagol

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:43:00

babaya is bulundu, o bile istenmedi.. sadece para gonderin.. paradan once bu isi cozecek asil ve gercek yardimlar var, ama bu yardimlara kapilar kapandi..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:45:00

ülkü haktanın ameliyatı döneminde ameliyat parasını topladım ben anneyle telefonda görüştüm bana o zaman hastane adını bile vermedi
anne ya da baba bir suçtan aranıyor olmasın?

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:47:00

valla bige kafam durdu. bu is para gondermekle cozulecek bir durum degil artik, o kesin.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...