ucuzler ve sosyal hizmetler

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 19:03:00

http://www.medyagiresun.com/Default.asp?mxz=haber&hid=478

annenın adı hatem?
butun bırıkımlerını harcayarak tup bebek? nerde hanı hayırsever.. beynım boncuklandı yemınle :S

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 19:07:00

Canan'ın bu olaydaki rolü henüz belli değil. Her ne kadar Ülkü, telefon konuşmasından böyle bir inanaca varmışsa da bekleyelim. Şikayetçi olursanız nedir, ne değildir ortaya çıkacak ama bir yargı süreci gerektirir bu.

Bence bu aşamaya kadar Canan'la ilgili bir ithamda bulunulmasın.  Olay yargıya taşınınca zaten her şeyi öğrenmiş oluruz.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 19:07:00

Şebeke işi mi bilmem ama, şimdi geriye dönüp bakınca, sanki kadın ben yalan söylüyorum diye bas bas bağırmış...Söyledikleri aşırı derecede saçma ve tutarsız. Şebeke işi olsa biraz daha sağlam bir kurguya oturtabilirlerdi sanıyorum. Kendileriyle çelişmezlerdi..

Sağlıkçı arkadaşlar söylediler, bahsettiği rahatsızlıkların olması da mümkün değilmiş..

Ama hepimiz için bir bebeğin hastalanmasını, ölmesini, parasızlıktan ailesinin çaresizlik yaşamasını, değil görmek, gözümüzde canlandırmak bile çok acı verici..

O yüzdendir ki hiç birimiz olaydaki saçmalığı görememişiz, bebek dendi mi, hasta dendi mi hepimiz can havliyle yardım etmişiz..Çok güzel insanlarız çoook..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 19:09:00

Oturup ağlayanlardan bir de benim. Ama beni de eşim uyarmıştı. Sanaldan yardımlara güvenme diye. Canan isimli şahıs  dün akşam bana da özelden mesaj attı. Ben de şaşırdım; daha önce hiç bir grupta ya da sorularda karşılaşmadık. Demek herkese mesaj atıyor diye düşündüm. Ama biraz zoraki yardım isteniyor gibi geldi. Çünkü ben basına haber verelim, bir-iki yardımla( para yardımıyla) olacak iş değil bu; daha uzun süreli bir yardım olmalı, eşine daha iyi bir iş bulunur dedim. Arkasından babanın evden kaçtığı yazıldı.. Üstüste bu kadar olay dikkatimi çekti..Yazılanları okudukça dua ediyorum tez zamanda çözülsün, gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar ortaya çıksın diye..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 19:12:00

Bu konuyu, şimdi yazacaklarım arada kaybolmadan görünür kalsın diye kilitliyoruz:

  • Nurturia'da özel alanlardaki yazışmaların ortak alanlara, yazan kişinin rızası dışında taşınmasına izin vermiyoruz. Güncellemeleri ya da özel mesajları izin almadan gruplara vb. lütfen taşımayın.
  • Nurturia'da başka bir üyeye hakaret edemezsiniz. Örneğin dolandırıcı diyemez ya da ima edemezsiniz. Bu tip bir şüpheniz varsa yasal yollara başvurabilirsiniz, bu durumda mahkeme bizden herhangi bir talepte bulunursa ve kayıtlarımızda varsa mahkemeyle paylaşırız.
Dilerseniz yine bu grupta ya da başka bir grupta bu konuyu, yukarıdaki kurallara dikkat ederek, yeni bir topik açarak konuşmaya devam edebilirsiniz.

Konu içinde bu kurallara aykırı yazılmış yazıları tespit edebildiğimiz kadarıyla sileceğiz. Nurturia kullanım şartlarını şu adreste inceleyebilirsiniz:


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...