ucuzler ve sosyal hizmetler

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:48:00

ARKADASLAR BEN CANAN HANIMIN IYI NIYETINIDE ANLIYORUM COKTA SAYGI DUYUYORUM BOLE INSANLARA ....ALLH ONUN YAVRULARINIDA KORUSUN...AMA BEN VE SU AN YANIMDAKI ARK BU ISIN ASILLI OLMADIGINI DUSUNUYORUZ ....ORTADA BIR BEBEK VAR VE BU BEBEKLERDEN GELIR SAGLANDIGINI DUSUNUYORUZ....BUNU KULLANIYORLAR VE COGU SAGLIK DURUMUDA UYDURMA DIYE DUSUNUYORUZ...ELDE BELGE OLMAYAN HERSEY YALANDIR SOSYAL HIZMETLERDE

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:49:00

ama duygu internette üçüzlerle ilgili başka bir kaynaktan da haber bulduk...

sahra telefon numarası ve haberin linkini tekrar atar mısın sana zahmet?

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:49:00

Ülkü'ye katılıyorum çok uğraştım ancak sadece uzaktan para yardımı doğru gelmedi hatta bu düşüncemi olayın başında güncellemelerimde belirttim.Canan hanım özelden mesaj atıp sürekli güncellemeni kaldır yanlış anlaşılıyor diye bayya baskı yaptı.Bebek hastanedeyken anne aç diye güncelleme girildi ogün sivastaki adı geçen bütün hastaneleri aradım hepsinin idare amiriyle konuştum hani bir tasda olsa personel yemeği versinler diye ama adı geçen bebek hiçbir hastanede yoktu.anneyi aradım size hangi hastanede olduğumuzu söylemek istemiyorum dedi bende uğraşmayı bıraktım.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:50:00

zelal!!! tIkandIm..

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:51:00

Duyguya katılıyorum aile devamlı bebekleri kullanıp para istiyor ama başka bir yardım kabul etmiyor sadece para ve gerçek bilgilerini vermiyor. Neden hastane adı verilmiyor bunda ne sakınca olabilir?

Canan eminim yazılanları okuyup üzülüyordur o da iyi niyetle bir işe kalkıştı ve şimdi o bile sorgulanıyor ben Canan'ı görmedim tanımıyorum ama iyi niyetine güveniyorum İstanbuldayken evlerine gittim çocukları gördüm dedi daha ötesi yok bence. Ama ailenin verdiği bilgiler hep çelişkili hep kafa karıştırıcı bir anne tabii ki yavrularından ayrılmak istemez ama öncelikle onların iyiliğini düşünür.

Canan eğer bu yazılanları okuyorsan lütfen üzülme gördüğüm seninde 1 aylık bebeğin var bu yardım işine girdiğine pişman bile olmuş olabilirsin ama öncelikle bebeğini düşün ve bu iş için kendini üzme , sen elinden geleni yaptın böyle düşün.

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:54:00

ameliyat parasını gönderdiğim kişinin anneanne olduğu söylenmişti bana

ALACAKLI      : EMİNE ŞAPALOĞLU                                                           
    ALACAKLI IBAN : TR59 0006 7010 0000 0083 5484 34    

bir işe yarar mı?

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:54:00

anneannenin adını buldum ; emine şapaloğlu arkadaşlar bir işe yarar mı havale yaptıgım isim bu

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:55:00

Bilen bilir bende işyerinden bir arkadaşın bebeği için buradaki annelerden yardım istedim bebek 630 gr.doğmuştu çıkarken hastane masraflarını ödedik daha sonra ben babaya tekrar para vermek istedim kesinlikle kabul etmedi onun yerine bizde hep birlikte prematüre maması ve bezi alıp verdik bebeğe onlarla büyüdü Diren.

Geçen biraz giysi getirdim baba "abla bizim mahallede (varoş bir semtte oturuyorlar) daha çok ihtiyacı olan bebekler var bunları onlara versem kızarmısın Diren'in ihtiyacı yok" dedi.

Bakın bu bebeği de annesi terkedip gitti ve baba 680 tl maaşla çalışıyor ve bebeği devamlı hastaneye götürüyor, bir sürü ameliyatlar oluyor vs. ama baba para yardımı kabul etmiyor artık,  demem o ki bu aile neden devamlı hep para hep para istiyor ??

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

Ynt: ucuzler ve sosyal hizmetler

10/07/2011 10:59:00

eee o zaman bu linkini verdiğim haber onların haberi değil!


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
üçüz bebeklere yardım etmek ıstermısınız?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...