Beylikdüzü'ndeki oyun grubu hakkında

05/20/2010 18:20:00

Merhabalar, 22 aylık bir oğlum var. Tek çocuk olduğu için oldukça yalnız. Aktif bir çocuk ve paylaşmayı çok seviyor. Eğer bizi de var olan bir  oyun grubunuz varsa dahil ederseniz çok mutlu oluruz. Biz Beylikdüzü'nde oturuyoruz. İstenilen heryere gelebiliriz :) Sevgiler..

Ynt: Beylikdüzü'ndeki oyun grubu hakkında

05/20/2010 18:34:00

Merhaba bizim bir oyun grubumuz var 2 erkek bir kız çocuktan oluşan ben diğer grup üyeleriyle konuşup size haber vereyim.Nerede oturuyorsunuz?Bizim 2 grup üyemiz innovia da biz de realin yakınında oturuyoruz. Görüşmek dileğiyle

Ynt: Beylikdüzü'ndeki oyun grubu hakkında

05/22/2010 15:47:00

Tekrar merhaba, bir oyun grubu bulabildiğimiz için çok mutlu olduk öncelikle.. Biz Marmara Evleri 2.Kısımdayız. Bizim için yer sorun değil. En yakın zamanda sizden haber bekliyorum. Hoşçakalın..

Ynt: Beylikdüzü'ndeki oyun grubu hakkında

06/01/2010 13:13:00

Merhabalar, Uzun zaman oldu ancak sizden haber alamadım. Bir sorun mu oldu? Olumlu  ya da olumsuz dönerseniz sevinirim. Görüşmek dileğiyle..

Ynt: Beylikdüzü'ndeki oyun grubu hakkında

06/28/2010 14:22:00

Merhaba
oğlumun bşr operasyonu vesaire derken benim grup takibim çok gecikti. Öncelikle gecikmeden ötürü özür dlerim. Oğlum tek çocuk ve 25 aylık beykentte Ginza'dayım ve mümkünse bir ortak oyun grubu organizasyonuna katılmak istiyorum. Nasıl başlangç yapılır bilemiyorum fikriniz var ise memnuniyetle katılım sağlarım . Oğlum çocuklarla olmayı çok seviyor ancak sürekli bir arakdaşı yok. Hafta içi çalışıyorum çalışan anneler nasıl organize oluyor yol gösterirseniz sevinirim:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Beylikdüzü'nde oturan anneler, 2-3 yaşlarındaki çocuklarımıza oyun grubu oluşturalım mı?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...