2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/06/2012 11:35:00

Ebru kuzucuğumun bedeni 98 kilo 13, elbise, etek bayılır. Eğitici öğretici oyuncaklar her zaman favorimizdir, bu ara bebek merakımız da başladı. Kitap sever, yazmaya çizmeye ve özellikle resim yapmaya çok meraklıdır.Boyaları ile bütünleşir, oyun hamuru vazgeçilmezlerindendir. Hayvanları sever. 

Şimdi Ebru'ya sordum "annecim sana ne almamı istersin"  Ebru'dan cevap:"çikola, sasız" oldu   - lütfen dikkate almayınız- Benim minik bebeğim şimdilik bunlardan hoşlanıyor.

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/06/2012 13:00:00

Eylül Peri...
116 beden giyer.Favori rengi mor..
Dans etmeye ve şarkı söylemeye bayılır.
Son günlerde evcilik,öğretmencilik gibi sosyal oyunlar oynar.


21 aralık hafta içi olduğu için ben mini farma gelemem...23 denmesinden yanayım...

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/06/2012 13:41:00

bende büyük kızçem hakkında bilgilendireyim,

Ela kızım genelde bebek, barbie,winxten hoşlansada , annesi pek hoşlanmıyor bu durumdan, ama hediye alacak kişi ille de Ela'nın fikri derse ona da saygı duyar, winx'li, barbie'li herşey olabilir onun için, eteklerden hoşlanır, beden olarak 6-7 yaş giyinir, toka , takı takmayı  , süslenmeyi sever, şu ara anasınıfının da etkisiyle eğitici kitaplar, faaliyet kitapları da favorisi, özellikle boyama ile ilgili olanlar, simli faaliyetler ilgisini çeker, film izlemeyi sever, puzzle yapar, (ama her puzzle değil, kızlara göre , prensesli filan olanları :) ) renk tercihi malum mor,pembe , kırmızıdır, son dönemlerde baleye ve balerinlere de eğilimi var

h.içi programına katılamayız, ama eğer bi aksilik olmaz, hayat kaldığı yerden devam eder durumda olur ise 23 Aralık'tan yana tercihimizi kullanırız, minifarm da yer olarak uyar

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/06/2012 15:29:00

bi de benim arkadaşım var ya, dilarafüsun , geçen hafta hastaydı, girememiş daha nurtiye, ben yarın onunla iletişim kurup kızının bilgilerini yazmasını isterim, olmadı o giremezse ben yazarım, 

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/06/2012 16:05:00

Selam; vakitsizlikten okuyamadım bile..Sadece bize çıkan kişinin özelliklerini not aldım şimdi de Çınar a sordum ne isterdin diye;söylediği şeyi yazamayacağım çünkü biraz tuzlu..neyse biz 5-6 yaş giyiniyoruz.bere atkı eldiven olabilir geçenlerde heveslendi eline göre bulamadık ...Kendileri şu an yanımda oyuncak telefon yaz diyor:)Kitap çok sever...Angry Bird hastasıdır oynamak için haftasonunu sabırsızlıkla bekler....Oyuncakcıya gittiğimizde kutu oyuncaklara yapışıyor bu günlerde(monopoly gibi)almadım çünkü yaşına göre yok bir de tek başına oynayamaz bana sarar...yapboz sever...aslında yanında onunla oynayacak biri olsun herşeyi oynar sever...Çınar a arkadaş lazım bu nedenle en güzel hediye o günki buluşma olacak:)23 aralık uyar minifarm da uyar:)

 

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/06/2012 19:10:00

utkunun bedenide 92. henüz 10 kilo civarı ve 87 cm dir kendisi:) erkek çocuğa fazla renk seçeneği yok malesef:)  kitapları çok sever. özellikle ayılı, aydedeli ve uçaklı.  kime çıktıysak artık kendini kasmadan. birlikte güzel saatler geçirmek en güzeli. 23 ü bizede uygundur. 

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/07/2012 06:16:00

beden 92/98, çoğu kıyafette 18,24 gıyıyor,bazıların da 24,36.son zamanlarda baykuş hastası, kedilere aşık, top,araba sever,yeni yeni puzzle,eğitici şeylerle ılgılenmeye başladı. hayvanlarla,doğayla alakalı herşeyı çok sevıyor,müzık yapmayı da çok sevıyor..


kitaplara bayılır,yıne doğa veya okul hıkayesı anlatan kıtapları en sevdıklerı,kızlara özel üretılen prenseslı şeylerı sevmıyor,ve barbıe tarzı bebekleri..

ve hatıra olması için kart,yazı,mektup biz de ısterız tabisi :)

23 aralık,minifarm bana da uyar :)

hadı bakalım,çok heyecanlı=)


Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/07/2012 09:31:00

23 aralık minifarm bana da uyar, yalnız çok akşamüsütne kalmayalım derim kalabalık olur.14:00 e çekebilsek sanki daha iyi 4 ten sonra hafta sonları kalabalık olmaya başlıyor. Bir de hediye için alt sınır ve üst sınır neydi

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/07/2012 10:39:00

Heyoo ılk defa bızımde katılabılecegımız bır pazar organızasyonu superrrr aksı takdırde bızım katılmamız ımkansız.mını farmda evıme oldukca yakın bıze uyar anlayacagınız:))

evet gelelım benım oglusumun begenılerı hakkında ıpuclarına;akad 2008 nısan dogumlu 21 kg oldukca uzun 6-7 yas kıyafet gıyıyor tum erkeklerde oldugu gıbı sımsek mc quenn nın tum karakterlerıne bayılır.su an yenı odasına yıne sımsek mc quennle bır lamba veya duvar saati arıyoruz mesela yanı kısacası o gun sızlerle bırlıkte olmak akad ıcın en buyuk hedıye tabı benım ıcınde sızlerle bulusuyor olmak cook keyıflı olucak saat kacta olacagı ıle ılgılıde haber beklıyoruz.
sevgıyle kalın...

Ynt: 2.geleneksel yılbaşı çekilişi bilgilendirme şeysi:)

12/07/2012 12:01:00

Zaman ve mekan benim için de çok uygun saat konusunda Yeşim' e katılıyorum öğleden sonra çok kalabalık olabilir 13:00 - 14:00 olursa daha iyi olur sanki... Ayrıca beğendiğimiz şeylere eklemek istediğim bizim de hayvan delisi olduğumuz özellikle kedi köpek ile ilgili herşey hoşumuza gidebilir:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...