Çankaya kreş önerisi

11/18/2014 13:52:00

Oğlumu seneye eyşülde kreşe vermeyi düşünüyoruz ama ben şimdiden arayışa başladım. Kreşe gittiğinde sadece oyun oynasın gelsin istemiyorum. Montessori eğitim veren yerler Ankarada az ve cok yuksek ücret istiyorlar. Tavsiye edebileceğimiz yer var mı acaba?

Ynt: Çankaya kreş önerisi

11/19/2014 18:42:00

Aysun Hanım anladık, kreşinizin reklamını yapmak için kreş kelimesi geçtiği anda oraya damlıyorsunuz da bari üslubunca küçük harfle yazmaya tenezzül edin, kopyala yapıştırın da bir adabı vardır.

Ynt: Çankaya kreş önerisi

11/20/2014 12:25:00

Belediyeye bağlı kreşleri tercih edebilirsiniz. en azından daha denetimli


Ynt: Çankaya kreş önerisi

11/20/2014 15:07:00

Belediyenin kreşi nerde var haberim yoktu

Ynt: Çankaya kreş önerisi

11/21/2014 07:01:00

Merhaba bende şu günlerde kreş arayışındayım. Çankaya da hangi bölgede arıyorsunuz. Ayrancı Ahmet Rasim sokakta (atakuleye yakın) güven ve aykan yuva ile görüştüm. Fiyatlar 1.000-1.200 civarı. Ikisininde bahçesi var ve güzel diyebilirim. Fakat güven apartmanın giriş katında karşılıklı 2 daireyi kullanıyor ve öğretmenler liste öğrencisi gibi. Kurucu müdür eğitimci Prof. Fakat devretmiş ve sürekli orda değil. Müdür olarak görüştüğüm kişi hangi eğitim sistemini uyguluyorsunuz diye sorduğumda cevap veremedi çünkü montesorri, waldorf vs. Haberi yok gibi geldi bana. Yemekler orda yapılıyor fakat kahvaltıda corn flakes var !!!! Yemek saatine denk geldim yemekler metal tabaklarda veriliyor. Aykan ise müstakil bina ve 1969 dan bu yana var olan bir kreş. Gayet bilgililer ben sormadan uyguladıkları eğitim sisteminden vs. Bahsettiler. Fakat oranında yemekleri dışardan geliyor. Pıtırcık ve disneyde benzer şekilde fakat birebir görüşmediğim için yemekler konusunda bilgim yok. Montesorri konusunda kararlıysanız binbir çiçek ve ilk iz yuva var. Aslında kreşden sizin en beklediğiniz önemli olan kimisi sadece oyun olsun ister kimisi oyun yanında eğitimde verilsin kimisi de bunların yanında benim gibi yemekler konusunda takıntılı olabilir :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...