İstanbulda oyun ablası

10/18/2012 19:46:00

öncelikle herkese merhabalar Marmara üniversitesi  okul öncesi öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim. hem mesleğimde kendimi biraz daha ilerletmek hemde kendime küçük çaplı bi gelir kaynağı oluşturmak için Anadolu veya Avrupa yakasında 1-6 yaş arası çocuklara oyun ablası olarak çalışmak istiyorum.  ikinci öğretim öğrencisi olduğum için gündüz saatlerinde tamamen müsaitim. ilgilenen ebeveynlerin özelden mesaj atmaları yeterli.  isteyen ailelerin çocuklarına başlangıç düzeyinde İngilizce eğitimi de verebilirim.

Ynt: İstanbulda oyun ablası

10/31/2012 09:01:00

Slm ıs arayısınız devam edıormu

Ynt: İstanbulda oyun ablası

11/05/2012 09:52:00

kusura bakmayın biraz geç cevap verdim .evet hala devam ediyor.

Ynt: İstanbulda oyun ablası

11/05/2012 10:05:00

Ben cekmekoyde oturuyorum.ıkı kızım var.ve gogus amelıyatı olmam gerekıyor.amelıyt sonrası agır bı durum olmuor ancak kucaga cocuk almak,agır kaldırmak yasak dıkslerın patlamaması ıcın.yanımda bır yardımcı gerekıyor.aslında yatılı gerekıyor.ama sız ogrencıymıssınz.cok cok gerekırse sabah 8aksam 8 de bırı olabılır.bulucagım kısı bana gem evde cocuklarda yardımcı hem arkadas olmus olcak.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...