"çiş" salaklığım

12/08/2010 13:38:00

Bundan 2 hafta once oglumun altını degistirmek icin koltuga yatırdım. Kirli bezini cıkardım.. Buraya kadar hersey normal. Altını ıslak mendille temizlerken bizim sıpa cisini yuzume yuzume yapmaya basladı. Annaa o anda bende refleks yuzumu bir yandan elimle kapatıyorum. Bir yandan cisini yapması icin yeni bezi acıyorum. Hersey saniyesinde olurken zavallım bir anda korkudan cisini kesti. Ben yuzumu elimle kapatırken cis minikimin yuzune carpmıs. O an sanki travma gecirdim. Ahaa cok korktu yavrucak ya bir daha cisini yapmazsa.. Suratındaki cisemi uzuleyim yaptıgım anlık refleksemi.. Sonra her 5 dk. cis yapmıs mı diye bezini acıp kontrol etmistim. :))
 

Ynt: "çiş" salaklığım

12/08/2010 14:23:00

eee sonra ne oldu 

Ynt: "çiş" salaklığım

12/08/2010 14:26:00

yapti cisini minikim...

Ynt: "çiş" salaklığım

12/09/2010 10:48:00

çiğdem aynı şeyi bende oğlumla yaşadım, altını temizlemek için açmıştım ben bu işle meşgulken tabi kendimide kaptırmışım :)) bizimkisi çişini yapmasın mı ben o anki ilk şokla aaaa diye bi çığlık attım oğluşum o anda korkudan çişini kesti. Bende kendi yaptığım bu şaşkın ifademe sonradan çok kızdım ama iş işten geçmişti. zaten oğluşum pes etmedi bu konuda, aynı durumu bir kez daha tekrarladı ben bilinçlenmiş olarak sadece pipisini elimle kapadım tamamen yapmasını bekledim :))herşeye rağmen onlar biriciklerimiz.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...