büyükle oynarken ikinciniz ne yapıyor arkadaşlar??

04/08/2010 10:01:00

büyükle oynarken ikincinin oyununuzu bozması nası engelliyosunuz?ikisi için ortak faaliyet nerelerden buluyosunuz?ben bazen çok zorlanıyorum:))

Ynt: büyükle oynarken ikinciniz ne yapıyor arkadaşlar??

04/09/2010 01:03:00

sevgili ashes evet yaşlar yakın ama karakterler bambaşka:))oğlum puzzle severken kızım dans etmeyi konuşmayı(daha doğrusu o konuşuyo ben dinliyorum)seviyo.Arada ortak oyunlarımız var sizinki gibi biri yapıyo öteki yıkıyo ,biz topla oynamıyoruz büyük sevmiyo küçük oynuyo ama o anda büyük kenara çekilip 

içine kapanıyo.en sevdiğimiz aktivite el yıkama.üçümüz lavaboda elimizi yıkıyoruz.havalar biraz daha ısınınca Küçük şime havuzuda devreye alıcam ama başka ne yapabilirim?
kızımın düğme yutma girişiminden beri de bir kaptan ötekine taşıma oyununu oynamıyorum.eline yiyecek bile verirken tedirginim.bir şey olmasın diye sürekli bakıyorum.sabahın 7 si ve şu anda ikisi koltuğun tepesinde zıplıyolar mesela.
Birde ortak aktivitemiz çarşafın üstüne yatıyolar ben ucundan çekerek götürüyorum.Çarşafın içine saklanmaca oynuyoruz.
bizden bu kadar....

Ynt: büyükle oynarken ikinciniz ne yapıyor arkadaşlar??

04/12/2010 19:19:00

Biz henüz ortak bişey yapamıyoruz malesef:( ama aklıma oyun hamuru geldi hiç denediniz mi?

Ynt: büyükle oynarken ikinciniz ne yapıyor arkadaşlar??

04/12/2010 19:57:00

bende,birlikte oynayacak  günleri iple çekiyorum.ikisiyle tek başıma beceremiyorum galiba;bugün büyük kreşe gitmedi biraz hastaydı,kaç kere ufaklığın üzerine oturmuş vaziyette buldum.büyük yeni yeni ufaklığın elinden oyuncakları alıp atmaya başladı.ne olacak halimiz bilmiyorum.

Ynt: büyükle oynarken ikinciniz ne yapıyor arkadaşlar??

04/13/2010 10:52:00

oyun hamuru daha çok küçüğümüzün ilgisini çekti.Oğlum yaklaşmıyor genelde oyun hamuruna.evet oyuncak kavgası durumu da çok oluyor.o zaman bende bir süre kendi aralarında halletsinler diye bekliyorum hala ısrarla kavga ediyorlarsa  o oyuncak bi süre piyasadan kalkıyor :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...