Batıkentte bakıcı arıyorum. Gündüzlü/yatılı farketmez

11/26/2011 11:03:00

Merhaba,

Batıkentte oturuyoruz. 2 yaşında bir kızım ve 10 aylık bir oğlum var. Kızım doğduğundan beri bizimle birlikte olan bir ablam var ancak artık oğlum da büyüdüğünden ikisine aynı anda bakamıyor. Bebek bakımında ablama, çocuklar müsaade ettiği sürece de ev işlerinde bana yardımcı olabilecek 25-35 yaşlarında birini arıyoruz. Tek istediğim uzun süreli çalışmaya istekli olunması. Kısa dönemlerde ablalarının değişmesi çocuklar açısından çok zor oluyor çünkü. Gündüzlü olursa çalışma saatleri 8:00-19:30. Yatılı olursa karşılıklı şartları oturur konuşuruz :)

ardabalaban@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Ynt: Batıkentte bakıcı arıyorum. Gündüzlü/yatılı farketmez

11/27/2011 15:34:00

Özellikle genç yaşta bir bakicimi arıyorsunuz ve ücret olarak yatılı değil düşünceniz nedir

Ynt: Batıkentte bakıcı arıyorum. Gündüzlü/yatılı farketmez

11/28/2011 09:59:00

Genç yaşta aramamın sebebi, daha önce çalışan bayanla ablamızın yaşı yakındı, sorunlar yaşandı. Ben en başta onu benim annem, sizin de işvereniniz gibi düşünün dememe rağmen, onun önerilerine söylediklerine alındı. Ben çocuk bakmayı bilmiyomuyuma geldi olay. Ben ablamı kendi ablası, annesi gibi benimseyecek birini istediğim için yaşı genç olsun istiyorum. Ama ben öyle problemler yaşamam diyorsanız yaş farketmez. Ücret olarak 650 düşünüyorum.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...