kadın dogum doktoru konusunda yardım

<12>

Ynt: kadın dogum doktoru konusunda yardım

12/12/2012 10:15:00

alternatifleriniz içersinde yok ama ben pembe -mavide nedret kolsalı tavsıye ederim.çok ıyı bır doktor. ıletısımı cok ıyı herseyı anlatıyor ve cok anac onerdıgım tum arkadaslarım cok memmun kaldı. bence kadın dogumcunuzla en onemlısı frekans tutması ve sızın beklentınızı karsılamasıdır.umarım içinize sınen bı dr. da karar kılarsınız.

Ynt: kadın dogum doktoru konusunda yardım

12/12/2012 10:40:00

Ben Acıbadem de yaptım doğumumu.. Aylin Karahasan mükemmel bir doktor.. Ama sunu unutmayın herkesin frekansı farklı olur. Bir baskasının memnun kaldığı doktordan ben memnun kalmayabilirim.. Aylin Hn i iyiki tanimisim dedim hep ve bende tavsiye üzerine gitmiştim. Umarım içinize sinen doktoru bulursunuz..

Ynt: kadın dogum doktoru konusunda yardım

12/12/2012 10:44:00

Hepinize zaman ayırıp cevap verdiginiz için çok teşekkür ederim.

nsdursun; Aylin Hanım'ı işyerinde birkaç arkadaştandan da duydum. Aklımda kalan birkaç isimden biri de o...

Ynt: kadın dogum doktoru konusunda yardım

12/12/2012 10:58:00

Ben çok memnun kaldım. Bursaliyim ama ankarada yasıyorum. Kontrol için bile Bursa'ya gelmeyi bekliyorum. Hastaneden de çok memnun kaldım. Hiç hastanede gibi hissetmiyorsun kendini. Adeta otel gibi :)) çalışanlar, hemşireler çok ilgili.. Gece bile sık sık gelir bir ihtiyacınız varmı diye sordular bana.. Aylin Hn. Es geçmeyin derim. Çok güler yüzlü, normal doğumu destekler.. Umarım çok keyifli bir hamilelik geçirir ve saglikla alırsınız bebeğinizi kucağınıza..

Ynt: kadın dogum doktoru konusunda yardım

12/13/2012 10:34:00

benim kadar kadın doğumcuyla karşılaşan varmıdır bilemiyorum ama eniyi doktor aranızdaki iletişimin iyi olanı birde doğum farklı bir durum 9 ay kontrollerini yapan doktor doğum zamanında bazen (özellikle yaz olunca )tatilde olabiliyor veya düğün için şehir dışında yakın iki arkadaşımın başına gelen,ben bazı sebeplerimden dolayı uludağ tıp fakültesinde normal doğum yaptım tek kelimeyle harikaydı...

Ynt: kadın dogum doktoru konusunda yardım

12/13/2012 13:06:00

acıbadem de karar kılarsanız illaki Aylin Hanım derim.Canımız doktorumuzdur.kendi doğumundan 1yıl sonra tekrar benimle doğum yapan kişidir :)))


abladır,dosttur,doktordur ve psikolog gibidir.şiddetle tavsiye ederim...

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...