Busybody 'nin oyuncakları

04/21/2012 05:22:00

Arkadaşlar bu grup iyi olmuş.Sadece oyuncak olması yani. Ayrıca diğer ürünlerimiz için pazaryerimizin linkini eklersek en alta uygun olur. Başka ürünlerimizden alıp ta kargodan tasarruf etmek isteyen arkadaşlarımız olabilir. Ayrıca bir önerim daha olacak grup yöneticisi arkadaşlardan. Bir üyemiz sadece bir başlık açabilsin ve tüm oyuncaklarını aynı başlık altında listelemeye devam etsin.Çok çeşitli oyuncaklar olduğu için başlıkta belirtmemizin anlamı yok diyorum. Başlığa mesela kullanıcı adımızı yazabilirim. Çünkü atıyorum benim 20 ürünüm gruplasam bile 4 başlık açsam diğer taraftan 1-2 ürünü olan arkadaşıma haksızlık yapmış olurum.Her arkadaşımız sadece bir başlık açarsa konu sayısı az olacağı için alıcı arkadaşlar da (bizde aynı şekilde) tüm ilanlara girip bakma şansımız olur. Çok konu olduğunda ancak güncel konulara girip bakabiliyoruz. Buda ilan sahibini sürekli güncellemeye yapmaya itiyor. Daha sonra da çok güncellemeden sıkılıyoruz. Benim nacizane fikrim bu yönde :) 

Gelelim bizim (aslında sizin ) oyuncaklarımıza . Aşağıda sadece oyuncaklarımız listelenmiştir. Diğer ürünlerimiz için pazaryerimize bakabilirsiniz. 

Sünger bob mobil eğitici sıfır

04/21/2012 05:24:00

Sünger bob mobil eğitici sıfır 

Sünger bob mobil eğitici. kupon ile almıştım ama benm oğlum için erkenmiş anladım :) ortalama 4-5 üzeri çocuklar için uygun . maliyetine satış. Fiyatı :35.00 tl

Yanında büyük boy karton yer puzzle hediye.(bu sünger bob akıllı kalemin setindeydi ama oğlum henüz karton puzzle la oynamayı beceremiyor.Zarar veriyor .sanırım 24-25 parça .(sadece bir kaç defa oynandı.) 


Playgro dişlikli çıngıraklı peluş oyuncak çok yeni

04/21/2012 05:25:00

Playgro dişlikli çıngıraklı peluş oyuncağımızı satıyoruz.Çok temiz durumda.Sıfırdan farkı yok desem yeridir .Zaten fotoğrafında görebilirsiniz. Artık bu tür oyuncaklarla oynamadığımız için satıyoruz. Ortasında bir ayna ve içinde küçük boncuklar var.Ses çıkarıyor. Kaplumbağanın elleri ve ayakları dişlik şeklinde. Çamaşır makinasında yıkanabiliyor. Fiyatı : 5.00 TL 
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pond Dişlik Çıngırağım Detay Bilgisi
Playgro'dan bebeğiniz için şirin mi şirin eğlenceli bir o kadar da öğretici çıngırak dişlikler
0 ay ve üstü bebekler için tasarlanmıştır.
İki değişik asortisi bulunur. Her asorti ayrı satılır.

Bebeğiniz için özel tasarlanan bu çıngırak dişliklerin karnındaki yansıtıcısı ve mink boncukları sayesinde bebeğiniz görsel ve işitsel değişik uyarıcılarla ve deneyimlerle tanışır.

Bebek çıngıraklı oyuncağının el ve ayaklarındaki yumuşak dişlikleri sayesinde bebeğiniz ilk aylarında olduğu kadar diş çıkarma döneminde de rahatlatıcı bir oyuncağa sahip olmuş olur.

Canlı renkleri, şirin ve farklı tasarımı ile bebeklerin ilgisini çeker.

CE belgesine sahip ve Avrupa standarlarında üretim yapan Playgro, bebek oyuncaklarında yüksek kalite, sağlamlık ve güvenilirlik ilkeleri ile hareket eder.

Bu oyuncağın dış yüzeyi suyun altında yıkanabilir ama suyun içine batırıp bekletmeyiniz.


 

El kuklası

04/21/2012 05:26:00

El kuklası kendim diktim Fiyatı : 5.00 TL


 

3 adet çıngırak

04/21/2012 05:26:00

3 adet çıngırak bir arada. mavi olan orjinal disney .ayıcıklı olanın diş kaşıma yerleri var. markası bebedor bir tanesi 4 tl ikisi 7 tl turuncu olan ücretsiz. 

Petrol Tankeri

04/21/2012 05:27:00

bp petrol tankeri . tanker ve çekici bir arada. tanker çekicinin üzerine takılıp çıkarılabilmektedir.Fiyatı : 10.00 TL  (ışık ses müzik yoktur )
Zararsız arabalar

04/21/2012 05:30:00

Sıfır ayarında 2 adet araba. 12 ay dan itibaren oynanabilir.Hepsi yumuşak kenarlıdır.küçük parçalar içermez.bebekler için uygundur.Kaliteli plastikten. Tanesi 8.00 TL  
Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Oyuncak Satanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...