Ankara 'da çocuk doktoru??

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/06/2010 10:16:00

servet çakır - muayenehanesi kızılayda - 4353038
eda ilarslan - mesa hastanesi - 2929900
serdar tekgül - çocuk üroloğu - 4285757
ercan tutar - çocuk kardiyoloğu - 4282515
tezer kutluk - çocuk onkoloğu - 3051113
murat tuncer - çocuk hematoloğu - 4282818
hülya nurgün öner - göz doktoru - 4670737

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/06/2010 10:53:00

pınar hnm kesinlikle rahatlatıyor doğru demişsin bedevi, ben onun desteği ile 13 aylıkken oğlum 1 haftalığına yurt dışına gitmiştim, emmeyi bırakmadı çok şükür dönüşte, ama benbsizlikten hasta oldu:( ha bir de 1 yaş sonra emzirmeyi bırakma yönündeki telkinlerini pek sevmemiştim ama genel olarak rahat bir kadın panikletmiyor.... 

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/06/2010 11:09:00

Pınar Hanımı ben de kesinlikle tavsiye ediyorum.Mümkün olduğunca ilaçsız hatta kozmetiksiz çocuk büyütmek isteyenler için Dr. Pınar Ergül iyi bir alternatif. Ben doğumdan beri götürüyorum ve çok memnunum. Ümitköy de muayenehanesi var. 24 saat ulaşılabilir durumda ve çok ilgilidir. Önerileri genelde zeytinyağı sür, biraz limon damlat, ballı ıhlamuru denedin mi vb. şeklindedir.... Bunun yanında 3 aylıkken EKO, ultrason vb. kontrollerimizi de yaptırıp tedbirli de davranmıştır. Anneyle psikolog gibi saatlerce konuşur her türlü derdini dinler:)  Ücret meselesine gelince sanırım strateji değiştirmiş ben ilk ay 4 kere götürdüm sadece birinden ücret almıştı. Hala da ay içinde birden fazla gidersek tek ücret alıyor:)

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/07/2010 20:57:00

Alev Kutlu'ya bir iki kez ben de goturdum arkadaslarimin onerisi uzerine.. ne zaman gittiysek bir iki gun sonra oglum ateslendi, kesin orada enfeksiyon kapti diye dusunduk, ortam hic hijyenik degil, hersey heryerde, muayene masasinda oyuncaktan oturacak yer yok, Alev hanim iyi bir doktor kesin ama oglumu saglam goturup hasta cikardim her seferinde.. ve dikkat ettim cocuklarini ona goturen ailelerin cocuklari hep enfeksiyonlu hastalik geciriyorlar... acikcasi bir daha da goturmedim.. beklentiler ve istekler goreceli tabii ama biz Prof Saadet Arsan'a gidiyoruz. Hicbir abartisi yok, kendini surekli yenileyen, gereksiz yere ilac onermeyen, sakin, sevecen, rahat bir doktor... Gonul rahatligiyla oneririm..

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/08/2010 20:32:00

iyi güzelde zaten alev kutlu'dan randevu almak mucize sanırım.ben burada okuduktan sonra biraz araitırdım ve randevu almaya karar verdim.yedek listesi var ya.önümüzdeki aylarda dolu ne zamana verebileceğimi bilemiyorum randevuyu,amarandevu talep listesine adınızı yazayımdedi sekreteri.ilginç değilmi.buna sevinmelimiyimçok talep edildiği için yoksa korkmalımıyım dr.umuz bizi hatırlamayabilir diye:)

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/14/2010 21:48:00

Tavsiye üzerine Ülkü Ayberk'e götürdüm bebeğimi. Tavsiye edenin de oğulları(üç tane) ortaokul çağında ve yıllardır gittiğini söylemişti:) Doktoru ben sevdim:) Beni dinledi, bebeğimi iyice inceledi ve gerekli tedaviye başladık. Bebeğimde reflü varmış. Beni emmeyi reddetmesi, mamayı reddetmesi, yedirememem, yese de kusması hep reflüdenmiş. Tabi bunlara bağlı gelişim geriliği yani kilo ve boyda en alt sınırdaydı. Bir aydır epeyce düzeldik ki, tatile gittik ve önceden kara kara düşünürdüm. Bugün bakıcı ablamız oğluşumun yemesini görünce pek sevindi, maşallah!

Bu arada Musa Kazım bey için hocamdır dedi ama belirtiler bu kadar açıkken tanı yapılmamasına da şaşırdı. Bir yıldır epey işkence çektik anne oğul, bundan sonra iyi olur inşallah.

Snmylc; Musa Beyden ben hiç memnun kalmadım ve ona gittiğime çok üzülüyorum şimdi. Halbuki, kendisinin arkadaşının tavsiyesi ve selamıyla gitmiştik. Bize çok çektirdi. Ayrıca bebeğimin göbeğinde yaşadığımız sorulardan dolayı Medicanada hemen ameliyat demişlerdi daha 3-4 haftalıkken. Hacettepeye gittiğimizde ise hiç gerek yok dediler. Hatta Medicananın ultrasounu bile kaale almadılar. Velhasıl etiketler yanıltıcı olabiliyor. Alev hanımı ben de aradım, mayıs sonunda ve en erken Ağustos başı deyip talep listesine yazdılar:) Valla durum "ölme eşeğim, ölme, yaz gelsin sana arpa buğday vereceğim" durumuna dönmüş.

Snuç itibariyle Ülkü Ayberk'i tavsiye ederim. Muayenehanesi Kızılay Tömerin hemen yanındaki binada.

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/16/2010 19:32:00

şu Musa beyden kimse memnun değil galiba ama aynı hastanede çalışan Nurşat Erdemli 'den biz memnunuz.hem güleryüzünden hem ilgisinden hem de bilgisinden

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

07/17/2010 08:44:00

ülkü hanımı tanıyorum ben çokda sevecen bir dr.dur.ona gidebiliriz aslında.musa bey in bana desteğini asla inkar edemem.çınarın sağlıklı olması ve benim biran önce toparlanmam için çok destek oldu.ama toparlandık diyede birden desteğini ve ilgisini kesip durmadan ttest istemesi canımı sıktı ve cok etik gelmedi bana.soru soramaz oldum çünkü küçümser bir ifadeyle yarım cevap veriyor.evet belkide evhamlı bir anneye dönüşüyorum oğlum hastalandıgında.ama normal değilmi benim bebeğim 30gün küvezde kaldı solunum cihazına bağlı hergün öldümü acaba diye gittim görmeye dahası 30 gün elimi süremedim ben oğluma.okdr evhamda hoşgörülmeli bence. haksızmıyım

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

08/19/2010 07:53:00

 

Ynt: Ankara 'da çocuk doktoru??

08/19/2010 08:07:00

evet bence de ikisi bir arada olmali. gecmis olsun, kotu bir tecrubeymis :(
ama telefonla sormayip gitseydiniz de ayni sekilde umursamaz miydi acaba? yoksa acil durumlarda muayeneye bile gidemiyor muydunuz?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...