panik kadın

05/11/2010 18:13:00

kaç akşamdır oğlum doğru dürüst yemek yemiyor (akşamları ben yediriyorum ondan herhalde)

şunu bir tartayım dedim nasıl olsa artık tartı da durur,önce kendim tartıldım 75 çıktı oha dedim daha geçen hafta iş yerinde hassas tartı da tartılmıştım 65 geldiydim.Neyse Berk'i çıkardım tartıya 10 gösteriyor Allahım 13 beklerken 18 ay aşısında kontrolde 12.500 e yakın  çıkmıştı .Nasıl olur bir daha tarttım.Yine eksik !
 Geldik internetin başına 2 yaş altı kilo kaybı sonuç hep dr adanışın falan.Eşimi aradım ya yarın götürelim mi çok huzursuz oldum dedim.O da bana sen 75 olamazsın 2.çizgiye bakıyorsundur dedi :)(tartıda 2.bir çizgi var boyuna getiriyorsun kilonda gösterince çizgiye bakıp az mısın normalmisin fazlamısın belirtiyor) Bir daha tartıldım bu sefer kırmızı çigiye baktım (salakkk) 65 çıktı Berk 'i tartıyorum kırmızı çizgiye bakıyorum bu sefer 9 ,5 çıkıyor yok kendimi kötü hissetmeye başladım.

Sonra eşim geldi koyduk tartıya Berk 'i 12,5 dedi.Ben bakıyorum bu sefer 10 Murat koptu alemsin diyor.noldu diyorum Canım sen baştan beri bu şekilde mi bakıyorsun dedi.Evet diyorum.Berk tartıda ben yandan kiloya bakıyorum kırmızı çizgi nereye geliyor diye.Kendime dışarıdan bakınca bir de kafamı iyice eğiyorum!Salak olduğuma şükrettim.Çocuğum kilo vermemiş,tabi eşime bu eve digital tartı alınacak diye çemkirmeyi de ihmal etmedim.

Ynt: panik kadın

05/12/2010 05:32:00

:))))) ben de aklıma estikçe Efe yi bizim tartıya çıkarıp tartıyorum..bizimki digital allahtan yoksa kesin bende panik durumu yaratacak bi olay yaşanırdı..cocuklarının kiloları pek bi önemli nede olsa anneler için..:)

Ynt: panik kadın

05/12/2010 06:07:00

he valla,eskiden anneme ya niye ısrar ediyorsun herkes kendine yiyor rahat ol hayret birşey dediğim günler için önce annem affetsin beni,sonra Allah :)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...