ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/18/2011 18:36:00

canım ismim mürüvvet benim. oyun hamurunu hemen al bence .oyun hamurunu sevmeyen çocuk görmedim ben :) en kötü ihtimal kaldırırsın daha sonra tekrar çıkarırsın. ben çok marka ya takılmadım ama pritt vardı indirimde ondan aldım. pritt iyi polisan ın var onunda fiyatı iyi . çok ne idüğü belirsiz olmadıktan sonra hangisi indirimde ise onu alıyorum. yeni aldığımız kalıpların içindende çıktı hamur zaten.bunlar bizi epey oyalar.kalıp çok şart değil .hatta uzmanlar yaratıcılığı öldürmesin diye kalıp kullanımını önermiyorlar ama işte :) kalıpla daha uzun süre oyalanıyorlar. yazı tahtası bime gelmişti uygun fiyata ordan aldım ben. şimdi caillou lu pepeliler var çok pahalı aynı ürüne. bence uyguna denk gelince alabilirsin .kitap deyince aklıma geldi. kitaplarada bayılıyor bizimki. resim yapmayı çok seviyor.resimden ziyade kurşun kalem veya tükenmezle çizmeye bayılıyor.boyama çok fazla ilgilenmiyor henüz. bizim evimiz küçük olduğu ayrı masa sandalye almadık.bi sehpamız vardı onun boyuna göre ona 2 plastik sandalye aldık.oldu bitti :) ama ikeanınkileri çok beğeniyorum.çok güzeller.hele mamutlar :) yer sıkıntım olmasa zorlar alırım valla :)  her şey iyi güzel ama en çok benimle oynamayı seviyor :)) sen daha şanslısın aslında biraz daha büyüyünce çocuklar birbirine arkadaşa oluyorlar.birbirlerini oyalarlar.bizimkine sürekli oyun arkadaşı olmak zorundayım ben. 

bizim mıknastıslı rakamlarımız bunlar canım . 

kartlarımız 

babamızdan kalma gazlı kalemlerimiz.bunları çok seviyor. aslında bu fotoları oynadıklarımız sevdiklerimiz listesi içn çekmiştim ama bir fırsat olmadı bloga yazmak için :))

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/18/2011 23:50:00

mürüvvetçim yardımların için Allah razı olsun helede uğraşıp resimleri paylaştığın için.banada çok güzel fikir ve örnek oluyor.sayılarınız çok güzel.netten baktım 20,15 fiyatı. bende alayım bari :)) mutfakta yanıma geliyor iş yapamıyorum bazen benim evimde çok küçük :) temizlik yaparken onu oraya bunu buraya koy yer kalmıyor.çocuklardan sonra büyük masa sandalyelerimi orta sehpamı kaldırdım.az eşya çok çocuk eşyası havası oldu (küçük salıncağımız kenarda oyun parkı oyun kutuları mama sandalyemiz vs.) ben şöyle bir düzen getirdim. benimde fazla odam yok:( giriş biraz geniş benim. kare alanı.  portmantoyu ileride dışarı attık mı daha rahat edeceğiz inş. böylece orası sadece kızların oyun ve aktivite alanı olmuş olacak nasipse. tüm yerlere girişten geçildiği için yürümek zor oluyor ama çocuğa yer yok. 


yeşil yuvarlak masa fuşya 2 ad. sandalye aldık. yeni mobilya almışım gibi mutlu oldum valla:)) çalışma alanı olarakda gayetten geniş :D zamanla diğer istediklerimide yavaş yavaş aldım mı inş. orasını istediğim oyun alanına dönüştürebilirim :) yani böyle bir giriş yerin varsa fikir olsun diye dedim.

bizimkide öyle anne otur anne otur diyor hemen oturuyoruz işler öylece bekliyor. ama dediğin gibi diğer kızımda büyüdüğünde inşallah iyi bir oyun arkadaşı olurlar birbirlerine. ogünler için sabırsızlanıyorum. 

babanızdan kalma gazlı kalemdemi var maş. nasıl dayanmış :)) iyi bu kalemlerle etrafı boyamıyor seninki :)) bir keresinde kızıma bıyık çizmiştim bu tarz bir kalemle sonra ben mutfakta işimi yaparken kız kardeşinin kafasını kendi yüzünü ellerini oyun parkını beyaz kapımızı yerleri oda kapısını beşiği boyamadık yer kalmamış :))) hem güldüm hem sildim. sonra bir kere daha çizdi annecim böyle yapma vs. derken bir daha yapmadı çok şükür. geri o kalemde çıkıyormuş yoksa her yer mosmor kalacaktı:D

kartlarınıza bayıldım. gazeteden mi hep onlar? sen nasıl bantlıyorsun? iki taraflı yapıştırıp kenarlarını mı temizliyorsun? çok soru soruyorum inş. sıkmıyorumdur. tanıştığıma memnun oldum :)

son olarak akıllı bebekler akademisi dosyasını indirdim faydalanıyor musun sende? takip ettiğin kitaplar var mı? birde wc eğitimine başladınız mı:D

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/18/2011 23:57:00

http://www.montessoriokulu.web.tr


şu siteyi görmüşmüydün

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/19/2011 05:21:00

canım ne demek sıkılmak.aynı zevkleri paylaştığımız arkadaşlarımla zevk aldığımız konuları konuşmaktan nasıl sıkılabilirimki. söz konusu çocuklar olunca hangimiz sabahlara kadar konuşacak konu bulmayızki :) masa sandalyelerinizi güle güle kullanın çok sevindim. 

yalnız harfler bahalıymış canım.2 katı fiyatı .ben 8.90 mıydı neydi öyle almıştım. http://www.e-bebek.com/egitici_oyuncaklar/megcos/megcos_miknatisli_rakamlar/MEG-48297?affid=xml01  bak bunlar aynısı (markası başka sadece) 8 tl ye. 

kartlarımızın hepsi bu kadar değil. çok var. hepside gazetelerden.kartları ayırmadan önce kaplayıp sonra kesiyorum. iyi oluyor.akıllı bebekleri daha önce indirmiştim çok küçüktü. unuttum aklıma getirdin iyiki bi bakayım tekrar.dediğin siteyi görmemiştim canım.bi inceliyim teşekkür ederim. montessori çok hoşuma gitmekle beraber tam olarak uyamıyorum ben.hem fırsat olmuyor. hem  oyuncaklarını benim için pahalı. daha basit evdekilerle yapabildiğimiz kadarını yapıyoruz. Kalemlerimiz babadan kalma deyince haklısın çok eski gibi olmuş :)) Babamız eskiden elde çizim yapıyordu. sonra bilgisayarda çizim yapmaya başlayınca 2004 te falan .epey bir ganimet kaldı bize. kuru sulu gazlı pek boya almıyorum ben :)  

wc eğitimi deme bana :)) bu konu bile sayfalarca yazsan bitmez. 2 yaşını doldurmadıydı başladım ama beceremedik. şu an bezliyiz. şimdi söylüyor bazen kendisi ben sormuyorum ama şu an yapamam.havalar ısınınca tekrar deniycez artık.o zaman kolay olur şimdi daha bilinçli sanki. sizde nasıl durumlar ? 


Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/19/2011 11:43:00

Allah razı olsun canım o zaman:) böyle düşünmen sevindirdi beni:) yaşlarıda aynı olduğu için bilgi paylaşımı güzel oluyor. teşekkür ederiz inş. iyi günlerde kullanmak nasip olur yavrucaklarıma. 


teşekkürler bakalım bu ay geçsin önümüzdeki ay inş. alırım. iyi akılmış bende öyle yapayım kartları. şimdi ayırdıklarımı tek tek kaplamak zorundayım. gerçekten oyuncakları çok pahalı. insan almak istiyor ama imkanlar kısıtlı olunca çok zor ama en azından ahşap uygun fiyata (bloklar, vidalı çevirme vb.) gibi şeyleri almayı düşünüyorum inş. gazetelerden böyle karşılaştığın promonyonlar olursa haber verir misin banada:) 

ben wc eğitimine yavaştan başlamayı düşünüyorum. şimdilik kaka yaparken köşe bucak saklanıyor özellikle masanın altına girip yapıyor farkettiğimde oturtmayı düşünüyorum alacağım bakalım inş. bir lazımlık. sen hangisinden aldın. birazda kalitesiz bez almak lazım. daha hissettirici. inş. Allah kolaylıkla bu dönemide atlattırır hayırlısıyla. :)

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/20/2011 13:22:00

merhba umarım yazısmalrınızıozelden yapmıyorsunuzdur zıra ben burdan takıp edıyorum

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/20/2011 13:23:00

mahsuruyoksa tabı

oglum 10"aylık hangı oyuncakları ve oyunlaırtavsıye edersınız bloga da baktım ama blogu yazmaya yenı basladıgınızdan yoktu

sevgıler

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/20/2011 22:12:00

merhaba hayır özelden yazışmıyoruz:) montessori üyeliğinde akıllı bebekler akademisi var o pdf dosyasını indirip, ayına göre oyunları uygulkayarak gelişimine desdek olabilirsin. aklıma lego ve kitaptan başka birşey gelmedi. sesli aktiviteli oyuncak olabilir.

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/21/2011 05:17:00

Valla insan beyni çocukların büyüme hızına yetişebilmek için sanırım eskileri siliyor. O zaman neler yapıyorduk tam hatırlamıyorum ama legolarımız vardı.br de küçük bir sepetimiz oyuncakları doldur boşalt yapıyorduk.asıl 1 yaşından itibaren bişey yapmaya başladık biz. aklıma geldikçe yazarım bende :) 

Ynt: ahşap puzzlelar 7.90 dan karton puzzlelar 1 tl den başlıyor

12/21/2011 11:17:00

tesekkurler


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...