Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:31:00

ok kerem ekim doğumlu 1 ay küçükmüş.şöyle sizde değişiklik yok canım.kerem değişti sadece.saat 10 a aldılar.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:32:00

Can Haziran 2009 doğumlu.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:33:00

bana bu hafta 2,5 yas grubu icin olan dersin deneme dersine katıldıgımızı, haftaya bu grubun daha cok 2,5 yas grubu agirlikli olacagını bizim de saat 10da olacak olan bir kucukler grubuna dahil olacagımızı soylemişlerdi. Bir de yeni katılanların ikisi de 2,5 yas grubunda olacak, bu grup cok buyudu demişlerdi.

Saat 10 bize hic uymayacagı icin ben haftasonu muzik dersine katılamayacagım, yani biz de kalmadık :) zaten 2,5 yas grubu bizim icin cok fazla:) hafta ici olan grupta da su an iki arkadas cocugu oldugunu onların da baska bir cocugun daha dahil olmasını istediklerini soylediler.

Ders ilk basladıgında birbirlerini gorunce sarılanlar Kerem'le Can'dı di mi? Ben bile uzuldum ayrılmalarına, bir de Duygu hanım kucukler grubunun daha cok enstruman agirlikli oldugunu soylemişti, Kerem 2,5 yas grubuna daha uygun gorunmustu bana da.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:33:00

bence bizim grubu bozmayıp yeni gelenleri ayrı grup yapsalardı daha iyi olurdu.ben şunu da merak etmeye başladım her hafta böyle deneme için gelenler olacak mı hep kalabalık mı olacağız buna da bir çözüm bulmalılar bende.siz ne düşünüyorsunuz?

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:35:00

Evet aslında tam birbirlerine alışmak üzerelerdi.Üstelik kerem ve can kaynaşmışlardı bile.Bizimki son derste sarılıp öptü kerem'i :)) zaten yeni gelenler küçük değilmiydi?

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:38:00

evet ışıl aynen ben de üzüldüm açıkçası canım sıkkın.sizde gelmeyecekseniz saat 10 a kim gelecek tek kerem mi?ben de bişi anlamadım şimdi.ayrıca yeşim bana özellikle can tek gelmek istiyor böyle kalabalık olacaksa öğleden sonra gelelim dediğinzi söylediler çünkü ben çok ısrar ettim can la birlikte olsunlar diye.bak şimdi ben de şaşırdım benim de kafam karıştı ya.saat 11 de kim var şimdi 10 da kim var.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:40:00

evet öpmüştü canım ya.ayrıca ben şunu farkettim erkek ve kız çocuk çok farklı .kızlar duygu hanım ne derse yapıyor oynuyor bizimkiler kendine göre:))çok eğlenceliler.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:45:00

deneme dersine gelenlerden bir biz kucuktuk sanırım. diger iki kucuk kız 2,5 yas civarındaymıs anladıgım kadarıyla. Ben de bize hic uygun olmayan bir grubun deneme dersine girdigimiz icin sasırdım dogrusu. Dersin sonunda Duygu hanım, bu ders size pek hitap etmedi aslında, arada ingilizce konusmalar falan bunun icin cok kucuk dedi.
Guner, bence de sen biraz daha ugrasırsan Yesimlerle aynı grupta kalabilirsin, ben gayet acık bir sekilde kucukler grubu saat 10da olacaksa gelmem imkansiz demiştim. Muzik dersi de tek basına guzel olmaz bence.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:47:00

Bence Duygu beni yanlış anlamış. Benim sıkıntım velilerle birlikte katılım. Ben Can'ın bensiz derslere katılmasını istediğimi, bu şekilde bir fayda sağlamayacağını düşündüğümü söyledim. Çünkü Can ben olduğumda tamamen farklı davranıyor ben yokken gayet güzel aktivitelere katılıyor. Hatta o da kendi tercihininde; çocuklar alıştıktan sonra velisiz olmasını tercih ettiğini ama velilerin katılmak istemelerinin de doğal olduğunu, çocuklar küçük olduğu için bu duruma birşey demeyeceğini söyledi. Onun üzerine bende başka grup varmı diye sordum. ama asıl amacım grup değiştirmek değilde telafi derlerine katılım amacıydı.Mesela bu hafatsonu sabahtan hastaneye gittim ve 11 e can'ı getirmem çok zor oldu başka grup olsa 11 için lasmaz ona götürürdüm. İstersen ben açıp konuşabilirim. Benim için sorun yok güner.Ben zaten derslerin yanlız geçmesini istemiyorum ki.Ben Can sosyalleşsin diye götürüyorum zaten oraya.

Ynt: Mini Sanat icin grup olusturalim mi?

12/14/2011 11:47:00

evet olmaz bence de.neyse biz 10 da resim dersine gideceğiz artık.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...