3-5 Yaş Oyun Gözlem Grupları

12/14/2010 13:59:00

Bugünlerde çocuğunuz; Bugünlerde siz;
Çok fazla televizyon mu izliyor ?
Oyuncaklarını paylaşmıyor mu?
Her şeye itiraz mı ediyor?
Sıkı sık inatlaşıyor mu?
Hiç arkadaşı yok mu?
Çok utangaç, kimseye yanaşmıyor mu?
Çok mu yalnız ?
Sizi hiç rahat bırakmıyor mu ?
Bu çocuk bizi yoruyor…
Bizi strese sokuyor…
Her istediği anında olsun istiyor…
Hayır dersek hemen ağlamaya başlıyor…
Ağlama krizlerine giriyor…
Hiç sabrım kalmadı…
Çok gerginim…
Çabuk odana git …
Yalvarırım uyu artık lütfen mi diyorsunuz?
Cevabınız “Evet” ise artık çocuğunuzun bir oyun grubuna başlama zamanı gelmiş demektir. Biz YAPA’da bu sorunlarin birçoğunu aşabileceğinizi düşünüyoruz. Gelin, çocuğunuz uzman öğretmenlerimiz eşliğinde dünyanın yalnızca onun etrafında dönmediğini öğrensin. Kendi yaşıtları ile beraber oturmayı, beklemeyi, paylaşmayı ve “Hayır ”ı öğrensin. Her şeyden önemlisi arkadaşlar edinsin, koşup eğlensin. Çok kısa bir zamanda farkı siz de fark edeceksiniz. Şehir hayatının en büyük dezavantajı çocukların yalnız büyümeleridir. Çocuğunuz yalnız büyümesin; siz de büyük Ya-Pa ailesine katılın, her şeyi paylaşalım. Mutlu çocuklar yetiştirelim, mutlu ebeveynler olalım.

YA-PA Çocuk Kulübü bir anaokulu veya kreş değildir. Oyun grupları düzenleyerek aynı yaştaki çocukları bir araya getirerek uzman bir öğretmen rehberliğinde güvenli ve eğitici oyuncaklarla donatılmış bir ortamda haftanın üç günü rahatça oynama ve sosyalleşme imkânı sunar. Bu iki saat içinde çocuğunuz fiziksel aktivite zamanı, müzik zamanı, kitap zamanı, kesme yapıştırma boyama ve hamur ile oynama gibi bireysel ve takım halinde yapılan aktiviteler ile çok iyi zaman geçirir.

Bu uyarıcı, sosyalleştirici ve aynı zamanda okul hayatına hazırlayan kısa ama verimli zamandan çocuğunuzu mahrum bırakmayın. Gelin tanışalım; göreceksiniz YA-PA Çocuk Kulübü uzman eğitimcileri bilimsel eğitim sistemi, ingilizce, dans ve müzik branş dersleri ile çocuğunuzun hayatında da, sizin hayatınızda da çok şey değiştirecek.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ya-Pa Kids Bornova

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...